suma: 0,00 zł do kasy

TURTLE BEACH VelocityOne Rudder

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 1 300,00 zł 1300.00
Sugerowana cena detaliczna: 1 399,00 zł
ilość - +
Producent: Turtle Beach
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: z magazynu

Opis

Absolutnie nowy poziom realizmu dzięki pedałom steru Turtle Beach VelocityOne Rudder.

Turtle Beach VelocityOne Rudder to wyjątkowe pedały, które razem z wolantem Turtle Beach VelocityOne Flight albo Honeycomb Alpha Yoke & Switch Panels przeniosą Cię w innym wymiar pilotażu. Zapewniają pełne doznania podczas symulacji każdego lotu oraz realizm startu, sterowania samolotem czy lądowania.

Płynna oś steru i bezkontaktowe czujniki hallotronowe na wszystkich osiach zapewniają płynne ruchy i dłuższą żywotność produktu przy zerowej konserwacji w porównaniu ze standardowymi potencjometrami. Hamulce różnicowe umożliwiają ciasne skręty i precyzyjną kontrolę hamowania na pasie startowym, a wymienne sprężyny, regulowana szerokość i kształt pedałów zapewniają dodatkowy realizm, niezależnie od tego, czy latasz lekkim samolotem, ciężkim samolotem pasażerskim czy myśliwcem. Ponadto wiele stabilnych rozwiązań montażowych sprawia, że pedały są mocno osadzone na różnych powierzchniach.

Realizm jest największą zaletą kontrolera. Płynne działanie, realne wrażenia z lotu Turtle Beach VelocityOne Rudder. Pedały mają sprężynowy układ z mechanizmem różnicowym, a dzięki temu hamowanie czy wspomaganie steru odbywa się tak jak w realnym świecie. Całość opiera się też na pojedynczej osi automatycznej, która powraca do środka, aby określić kierunek lotu. Wszystko to w całości działa na zasadach fizyki i odpowiada rzeczywistym sytuacjom!

Dokładnie tak, jak tego chcesz! Specjalny system ustawienia pedałów ułatwi określenie ich szerokości i dostosowanie ich do Twoich potrzeb czy charakterystyki prowadzonego samolotu. Możesz też wymieniać nakładki wybierając czy chcesz sterować statkiem pasażerskim czy małym myśliwcem. Bezdotykowe czujniki hallotronowe będą wspierać Twój ruch, błyskawicznie przekazując dane osi i wydłużając żywotność kontrolera. System składania ułatwi z kolei przechowywanie zestawu.

Zamontuj, zapomnij, zabaw się! Turtle Beach VelocityOne Rudder to sprzęt o stabilnym mocowaniu. Nie ma ryzyka, że pedały stracą kontakt w najmniej odpowiednim momencie. Urządzenie ma gumowe podkładki, specjalną konstrukcję montażową z kolcami dywanowymi, a w razie potrzeby instalacji „na stałe” – specjalnie nawiercone otwory montażowe!

Zabawa na każdym sprzęcie! Połącz Twoje nowe pedały Turtle Beach VelocityOne Rudder z konsolami Xbox Series X|S, Xbox One, a także z komputerem PC z systemem Windows. Na każdym z nich kontroler będzie pracować idealnie! Tryb pracy na konsoli włączysz specjalnym przyciskiem, a komputer połączysz przez kabel USB‑C do USB‑A o długości 2 m. Wszechstronność ma znaczenie!

Lataj tak jak tego chcesz! Nie obawiaj się już wzbić w przestworza! Nie musisz kończyć kursów czy korzystać z drogich przelotów turystycznych. Twój nowy zestaw Turtle Beach VelocityOne Rudder i wolant Turtle Beach VelocityOne lub zestaw Honneycomb Aeronautical Alpha & Bravo pozwoli Ci zostać pilotem zawsze kiedy tego chcesz. Urządzenie oparte jest na doświadczeniu pracowników Turtle Beach oraz wskazówkach pilotów i konstruktorów samolotów. Jego jakość jest niesamowita!

 

 

 

 

Najważniejsze cechy Turtle Beach VelocityOne Rudder:

  • Niezwykle płynna oś steru. Pojedyncza oś z powrotem do środka zapewnia płynny ruch do przodu i do tyłu w celu dokładnego sterowania kierunkiem. Beztarciowe łożyska liniowe zapewniają płynną, dokładną i bezobsługową pracę. Dwa zestawy wymiennych sprężyn dla głównej osi steru zapewniają dodatkowe możliwości regulacji w celu uzyskania idealnego wyczucia.
  • Hamulce różnicowe. Sprężynowe pedały hamulca zapewniają precyzyjną kontrolę hamowania na pasie startowym lub wspomaganie kierowania przy ciasnych zakrętach po naciśnięciu jednego pedału na raz.
  • Regulowana szerokość pedału. Regulowana szerokość pedału umożliwia dostosowanie do szerokiego zakresu użytkowników i typów samolotów. Ponadto, gdy nie jest używana, regulowana podstawa zapewnia wygodne przechowywanie.
  • Precyzyjne, trwałe osie. Bezdotykowe czujniki hallotronowe na wszystkich osiach zapewniają wysoką rozdzielczość, 10-bitowe dane osi i dłuższą żywotność w porównaniu ze standardowymi potencjometrami.
  • Wymienne pedały. Dwa zestawy pedałów można łatwo wymienić, zapewniając realistyczną replikację małych prywatnych samolotów lub pedałów w stylu samolotów pasażerskich.
  • Stabilne rozwiązania montażowe. Solidna metalowa konstrukcja z gumowymi podkładkami i kolcami dywanowymi na spodzie zapewnia stabilną podstawę na szerokiej gamie powierzchni i ma wstępnie wywiercone otwory do trwałego montażu w istniejących domowych kokpitach. 

Dane techniczne

Platforma PC / XSX / XSS / XONE
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl