suma: 0,00 zł do kasy

THRUSTMASTER zestaw T.16000M PC FLIGHT PACK

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 1 060,00 zł 1060.00
Sugerowana cena detaliczna: 1 250,00 zł
ilość - +
Producent: Thrustmaster
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Firma Thrustmaster wykorzystała swoje 25-letnie doświadczenie w tworzeniu kontrolerów do symulatorów lotniczych, aby wyjść naprzeciw prośbom miłośników symulacji — a zwłaszcza symulatorów lotniczych. Zestaw T.16000M FCS FLIGHT PACK zaprojektowano z myślą o doświadczonych pilotach poszukujących rozbudowanych, realistycznych elementów sterujących jako alternatywy dla myszy i klawiatury. Zestaw składa się z joysticka, przepustnicy i pedałów, tworząc kompletne środowisko odwzorowujące wnętrze kokpitu myśliwca. Wymienne elementy pozwalają na dopasowanie go dla prawo jak i leworęcznych graczy.

Zestaw T.16000M FCS udostępnia 4 niezależne osie, w tym ster kierunku (obsługiwany przez skręcanie drążka) i progresywną dźwignię przepustnicy, 16 przycisków czynności z „braille'owskim” systemem identyfikacji, jeden 8-kierunkowy przełącznik grzybkowy (hat switch) widoku oraz ergonomiczny spust. Wyraźne pomarańczowe akcenty i podświetlenie otwierają zupełnie nowy wymiar realizmu gry. Dzięki swojej konstrukcji i ergonomii zestaw udostępnia graczowi wiele łatwo rozpoznawalnych elementów i funkcji, które zwiększają efektywność i dokładność podczas lotu. Ten ułatwiony dostęp do elementów sterujących staje się szczególnie istotny, gdy gracz zanurzy się w wyjątkowym środowisku pilotażu charakterystycznym dla gier osadzonych w rzeczywistości wirtualnej. Intuicyjna i naturalna obsługa — wrażenia jak w prawdziwym kokpicie!

 

 

Joystick Thrustmaster T.16000M FCS został wyposażony w 16 łatwo dostępnych przycisków, z czego 12 znajduje się na podstawie, a 4 na drążku. Ponadto posiada dodatkowy przełącznik, który pozwala na zmianę z profilu prawo na leworęczny i odwrotnie. Joystick posiada zaawansowaną technologię H.E.A.R.T. wykorzystującą czujniki Halla, dla zapewnienia bezkompromisowej precyzji działania. 

Kontroler przepustnicy Thrustmaster TWCS Throttle to doskonałe uzupełnienie Twojego symulatora lotniczego. Urządzenie wyposażono w szynę ślizgową S.M.A.R.T. pozwalającą płynnie kontrolować prędkość lotu Twojej maszyny, zarówno podczas akrobacji w symulatorze lotniczym jak i pilotując futurystyczny myśliwiec w kosmosie. Kontroler wyposażono w w 14 przycisków funkcyjnych, pozwalających zaprogramować dowolną funkcję. Mało tego, pod kciukiem znajdziesz grzybek Point of View (P.O.V.), za pomocą którego rozejrzysz się po kabinie myśliwca, bez konieczności odrywania dłoni od przepustnicy.

Kontrolery T. Flight Rudder Pedals zostały wyposażone w tą samą technologię prowadnic S.M.A.R.T. co w przepustnicy. W rezultacie pozwala to na łatwiejsze i lepsze sterowanie. Dla większej wygody inżynierowie zadbali też o ergonomię. Konstrukcja pozwala na położenie całej stopy na podstawie, dzięki czemu będziesz mieć pełną kontrolę nad lotem.

Najważniejsze cechy zestawu:

  • Zapewnia precyzję większą niż inne obecnie dostępne systemy. Co ważne, nie maleje ona z upływem czasu, a to za sprawą dostępnej w joysticku nagradzanej technologii H.E.A.R.T (patent USA nr US08471815), wykorzystującej czujniki magnetyczne 3D (hallotronowe).
  • Zastosowana w przepustnicy i pedałach steru kierunku technologia S.M.A.R.T (Sliding Motion Advanced Rail Tracks) z wyjątkowym układem szyn zapewnia idealnie płynny ruch ślizgowy i doskonałą precyzję.
  • Aplikacja T.A.R.G.E.T umożliwia ładowanie i tworzenie odrębnych profili mapowania dla różnych gier.
  • Dzięki swojej konstrukcji i ergonomii zestaw udostępnia graczowi wiele łatwo rozpoznawalnych elementów i funkcji, które zwiększają efektywność i dokładność podczas lotu. Intuicyjna i naturalna obsługa zapewnia wrażenia jak w prawdziwym kokpicie!

Zaawansowana aplikacja do programowania T.A.R.G.E.T na komputer PC, to możliwość zaprogramowania do 256 przycisków w urządzeniach lotniczych. Aplikacja Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor umożliwia łączenie różnych urządzeń Thrustmaster (tak aby były rozpoznawane jako jedno urządzenie USB) i ładowania lub tworzenia szczegółowych profili mapowania do każdej gry użytkownik może rozszerzać większość kontrolerów lotniczych przez definiowanie własnych profili oraz udostępniać profile w ramach społeczności Thrustmaster.

 

Dane techniczne

Platforma PC
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl