suma: 0,00 zł do kasy

HONEYCOMB Alpha Yoke & Switch Panels

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 1 300,00 zł 1300.00
Sugerowana cena detaliczna: 1 399,00 zł
ilość - +
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: z magazynu

Opis

Produkty HONEYCOMB AERONAUTICAL to technologia lotnicza na wyposażeniu Twojego symulatora.

Honeycomb Aeronauticals Alpha Flight Controls Yoke & Switch Panel jest jednym z najbardziej zaawansowanych wolantów kontrolnych dostępnych obecnie do symulacji lotu na PC. Został zaprojektowany, aby spełnić wymagania użytkowników symulatorów lotu, ale także w szkoleniu studentów i pilotów. Wszystkie elementy wewnętrzne są wykonane w jakości lotniczej i oferują realistyczne wrażenia z lotu z realistyczną ergonomią.

 

 

Wysokiej jakości mechanika oferuje realistyczny pełny kąt obrotu 180 ° do sterowania lotkami z mechanizmem samocentrującym bez martwej strefy. W kierunku wzdłużnym stalowy wałek pozwala na ruch o skoku 15 cm. Mechanizm wykonany jest w całości z metalu, co zapewnia dużą niezawodność i trwałość.

Zestaw posiada dodatkowy panel z przełącznikami akumulatora i alternatora, głównym przełącznikiem awioniki i przełącznikami światła. Został wyposażony w czerwone podświetlenie LED, dzięki czemu jest łatwy w użyciu nawet w nocy. Alpha Flight Controls został wyposażony w wyłącznik zapłonu, jak to jest w samolotach z silnikiem tłokowym.

Na lewym uchwycie znajdują się dwa zestawy przycisków, dwa dwukierunkowe przełączniki i przycisk push-to-talk, podczas gdy prawy uchwyt ma dwa kolejne dwukierunkowe przełączniki, 8-kierunkowy przełącznik panoramiczny i przycisk.

Mechanizm centrowania wolantu oparty jest na strunach nylonowych, co zapewnia płynny powrót sterów to punku wyjściowego. Nie ma tu sprężyn, przez co wszystko działa płynnie, a nie skokowo. Nie ma też strefy zero czy martwej strefy jak jest to w przypadku joysticków sprężynowych. W przypadku sprężyny, jeżeli ją naciągniesz lub odegniesz stara się ona wrócić do punku startowego. W przypadku rozwiązania z Honeycomb Alpha, wszystko dzieje się gładko, przypominając działanie sterów w prawdziwym samolocie. Struny nylonowe nie ulegają zużyciu, dlatego cały czas będziesz czuł ten sam opór.

Honeycomb Aeronauticals Alpha Flight Controls Yoke & Switch Panel został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej precyzji i funkcjonalności podczas symulacji lotów. Posiada szeroki zakres funkcji, takich jak 7-osiowy joystick, tryb “idle” do sterowania silnikiem, pokrętła do regulacji mieszanki paliwowej, klucza magnetycznego, pokrętła do regulacji skrętu, przyciski funkcyjne i wiele innych. Dzięki tym funkcjom wolant umożliwia pełną kontrolę nad samolotem, zapewniając autentyczne i emocjonujące doświadczenia lotnicze.

 

 

Najważniejsze cechy Honeycomb Alpha Flight Controls:

 • Najwyższej jakości materiały, komponenty jakości lotniczej
 • Stabilna, realistyczna i ergonomiczna konstrukcja
 • Rzeczywisty kąt obrotu 180 °, mechanizm samocentrujący
 • Podświetlany panel sterowania z regulacją stopnia podświetlenia
 • Panel przełączników z 9 przełącznikami i 5-pozycyjnym wyłącznikiem zapłon
 • Poziome przyciski kołyskowe, 8-kierunkowe przełączniki Hat Switch
 • Przycisk Push-to-Talk i kilka innych dodatkowych przycisków
 • Opcja montażu dla innych produktów o strukturze plastra miodu, także innych producentów
 • Opracowany i wyprodukowany przez pilotów i inżynierów lotniczych w Kalifornii

Idealnie działa i posiada rozbudowane sterowniki dla:

 • Microsoft Flight Simulator (Version 2020)
 • Microsoft Flight Simulator X (FSX)
 • Lockheed Martin Prepar3D (P3D)
 • X-Plane 11 (XP)

Dane techniczne

Platforma PC
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl