suma: 0,00 zł do kasy

TURTLE BEACH VelocityOne Flightdeck

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 1 725,00 zł 1725.00
ilość - +
Producent: Turtle Beach
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Najwyższej jakości system HOTAS  zapewniający maksymalne zanurzenie dzięki ultra-realistycznym elementom sterującym.

Turtle Beach VelocityOne Flightdeck to najwyższej jakości symulacyjny system HOTAS dla komputerów PC z systemem Windows, zaprojektowany dla entuzjastów wymagających tego, co najlepsze. Zainspirowany zaawansowanymi statkami kosmicznymi i najnowocześniejszymi myśliwcami odrzutowymi, aby zapewnić najlepsze wrażenia HOTAS dla wszystkich głównych tytułów symulacji walki z myślą o przyszłości. Wszechstronne elementy sterujące, w tym 15 osi i 139 programowalnych funkcji, pozwalają zanurzyć się w akcji, trzymając ręce na kontrolkach. Pierwszy na świecie wyświetlacz dotykowy Flight Touch Display i wyświetlacz OLED Head Up Display zapewniają niespotykany dotąd poziom optymalizacji wydajności i personalizacji produktu. Ponadto aplikacja Flight Hangar na komputery stacjonarne zapewnia jeszcze większą personalizację produktu i regulację oświetlenia RGB.

 

Turtle Beach VelocityOne Flightdeck to pierwszy na świecie kontroler lotu, wyposażony w szczegółowy wyświetlacz Head Up Display (HUD), który wskazuje m.in. parametry lotu i ułatwia diagnostykę bieżącej sytuacji w powietrzu. Dzięki temu masz pełny obraz tego, jak wygląda Twoja bieżąca sytuacja. Do tego możesz skutecznie sterować bronią dzięki modułowemu drążkowi, a przepustnica z możliwością regulacji zapadek wpływa na przyspieszenie i dynamikę. To rozwiązanie rodem z myśliwców najnowszej generacji. Kompletny kokpit z wieloma przyciskami ułatwia nawet… kontrolę nad rakietą.

INNOWACYJNY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY. Pierwszy na świecie Flight Touch Display łączy w sobie wyświetlanie statusu symulacji w czasie rzeczywistym z w pełni konfigurowalnymi przyciskami wejściowymi. Dodaj do 39 dodatkowych funkcji przycisków do swojej konfiguracji i dostosuj wydajność produktu, aby w pełni zanurzyć się w symulacji. Ponadto możesz dostosować wygląd każdego przełącznika i elementu sterującego do swoich preferencji.

KONFIGUROWALNY OLED HUD. Pełnokolorowy wyświetlacz Head Up Display (HUD) zapewnia dostęp do diagnostyki i regulacji wydajności, umożliwiając łatwe dostosowanie konfiguracji w locie. Opcje regulacji obejmują krzywe reakcji osi, blokadę steru, regulację oświetlenia, reakcję touchpada i ulepszenia dźwięku Turtle Beach dla dowolnego podłączonego zestawu słuchawkowego 3,5 mm.

KOMPLEKSOWY, KOMPLETNY PROJEKT

Flightdeck oferuje kompletny zestaw elementów sterujących do precyzyjnych walk powietrznych lub nawigacji w sześciu stopniach swobody w przestrzeni kosmicznej. System składa się z dwóch oddzielnych urządzeń podłączanych przez USB, umożliwiając korzystanie z większej liczby elementów sterujących w ulubionych tytułach symulacyjnych.

DŁUGOTRWAŁE, PRECYZYJNE STEROWANIE EFEKTEM HALLA

Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej precyzji, dokładności i trwałości, która wytrzyma najbardziej rygorystyczne użytkowanie, wszystkie główne elementy sterujące ruchem drążka i przepustnicy są zbudowane przy użyciu bezkontaktowych czujników hallotronowych.

GOTOWY DO WALKI MODUŁOWY DRĄŻEK

Moduł drążka jest wyposażony w 49 programowalnych funkcji umieszczonych w zasięgu ręki, dwustopniowe spusty, zamontowane na głowie przełączniki HAT i wielofunkcyjne przyciski ognia zapewniające natychmiastową reakcję, gdy jej potrzebujesz. Drążek posiada miękką w dotyku podpórkę pod dłoń i regulowaną wysokość dla uniwersalnego komfortu. Ponadto można go nawet zdjąć z podstawy, aby ułatwić przechowywanie, gdy nie jest używany, a także w celu przyszłych dodatków do systemu Flightdeck.

139 PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW

Wyposażony w programowalne przyciski w zasięgu ręki na modułach przepustnicy i drążka oraz wbudowany w wyświetlacz Flight Touch, Flightdeck zapewnia nieskończone możliwości dostosowywania do preferencji każdego użytkownika.

REGULOWANA WYSOKOŚĆ DRĄŻKA

Zaprojektowany z myślą o wszystkich rozmiarach dłoni, wysokość kija jest w pełni regulowana, aby zapewnić idealne dopasowanie.

TRYB USTAWIANIA OSTROŚCI PRO-AIM

Dostosuj czułość drążka głównego, aby dokładnie namierzać wrogów i precyzyjnie kontrolować lądowania.

MODUŁ PRZEPUSTNICY INSPIROWANY MYŚLIWCAMI 6 GENERACJI

Wybierz między niezależną regulacją dwóch silników lub zablokuj każdą dźwignię razem, aby kontrolować główny ster strumieniowy. Każda dźwignia przepustnicy jest wyposażona w dodatkowe elementy sterujące, idealne do precyzyjnej zmiany ciągu lub opanowania silnika i układów paliwowych.

REGULOWANE BLOKADY PRZEPUSTNICY

Dostosuj własną haptyczną reakcję przepustnicy za pomocą wyświetlacza Flight Touch Display. Dostosuj dokładne punkty aktywacji ciągu wstecznego, dopalacza lub napędu gwiezdnego do swoich preferencji lub gry.

TURTLE BEACH AUDIO ADVANTAGE

Podłącz dowolny zestaw słuchawkowy 3,5 mm i korzystaj ze sprawdzonych funkcji audio Turtle Beach, takich jak Superhuman Hearing, tryby EQ, monitorowanie mikrofonu oraz balans gry i czatu.

REGULOWANE OŚWIETLENIE RGB

Niezależnie od tego, czy grasz w warunkach słabego oświetlenia, czy próbujesz dopasować kolor swojego ulubionego samolotu, będziesz mieć dostęp do wielu regulacji stref oświetlenia RGB. Dostosuj diody LED RGB do swoich preferencji dzięki dodatkowym efektom dostępnym w aplikacji towarzyszącej Flight Hangar.

APLIKACJA HANGARU LOTÓW

Aplikacja Flight Hangar zapewnia najwyższy dostęp do wydajności produktu i funkcji dostosowywania. Dostępna na komputery PC z systemem Windows, umożliwia tworzenie kompleksowych profili konfiguracji dla określonych tytułów symulatorów lub samolotów i wysyłanie ich do Flightdeck za pomocą wbudowanej pamięci. Ponadto oprogramowanie sprzętowe można łatwo zaktualizować za pomocą aplikacji, aby zapewnić najwyższą wydajność Flightdeck.

 

Dane techniczne

Platforma PC / XSX / XSS / XONE
Grupa Akcesoriów symulatory lotnicze

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl