suma: 0,00 zł do kasy

TURTLE BEACH VelocityOne Flight

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 1 750,00 zł 1750.00
ilość - +
Producent: Turtle Beach
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Najbardziej kompletny na rynku zestaw sterowania zarówno samolotami lekkimi, jak i ciężkimi.

Opracowany przez światowej klasy inżynierów lotniczych i pilotów, uniwersalny system sterowania Turtle Beach VelocityOne Flight oferuje najbardziej wciągające, autentyczne wrażenia z lotu na rynku. Realistyczny uchwyt jarzma 180° z wbudowanymi elementami sterującymi zapewnia precyzyjną i długotrwałą kontrolę nad każdym samolotem. Modułowy kwadrant przepustnicy ze zintegrowanym pokrętłem trymera i dołączonymi niestandardowymi uchwytami dźwigni oferuje lotnikom domowym lepszą personalizację zarówno dla lekkich, jak i ciężkich samolotów. Wyświetlacz zarządzania lotem dostarcza informacji w locie, podczas gdy panel wskaźników stanu zapewnia alerty w czasie rzeczywistym na obsługiwanych platformach symulacyjnych*. Konfiguracja jest łatwa dzięki prostemu połączeniu USB dla Xbox Series X|S i Xbox One lub Windows.

*Pełna funkcjonalność panelu wskaźników stanu i wstępnie ustawione ostrzeżenia są obecnie obsługiwane tylko na komputerach z systemem Windows 10 i 11. Funkcje te będą obsługiwane na konsolach Xbox Series X|S po aktualizacji gry MSFS spodziewanej latem tego roku.

 

 

WZBIJ SIĘ W POWIETRZE Z TURTLE BEACH. Opracowany przez światowej klasy specjalistów w dziedzinie lotnictwa, uniwersalny system sterowania Turtle Beach VelocityOne Flight oferuje najbardziej wciągające, autentyczne wrażenia z lotu na rynku.

REALISTYCZNY UCHWYT JARZMA. Prawdziwy obrót uchwytu jarzma o 180° zapewnia płynną i precyzyjną regulację każdego samolotu. Zbudowany z myślą o trwałości, z bezdotykowym czujnikiem hallotronowym w wale jarzma, zapewnia płynną kontrolę podczas długotrwałego użytkowania.

MODUŁOWY KWADRANT PRZEPUSTNICY. Dwie dźwignie sterujące i zintegrowane pokrętło trymera skoku zapewniają realistyczne wrażenia zarówno dla lekkich samolotów, jak i ciężkich odrzutowców. Dostosuj sterowanie przepustnicą za pomocą dołączonych wymiennych nakładek przepustnicy, aby dopasować je do preferowanych wrażeń z lotu.

ZINTEGROWANE STEROWANIE STEREM. Kołowanie, lądowanie i skręcanie z łatwością dzięki zintegrowanym elementom sterowym i przyciskom hamulca na palcach. Z łatwością wykonuj skoordynowane zakręty na niebie i utrzymuj się prosto podczas startu i lądowania dzięki dedykowanym elementom sterowym oraz wykonuj precyzyjne manewry kołowania dzięki zintegrowanym hamulcom.

 

UNIVERSAL DESIGN

VelocityOne Flight zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby oderwać się od ziemi. Dołączony kwadrant przepustnicy z dedykowanym pokrętłem trymera, realistyczne jarzmo ze zintegrowanymi elementami sterowymi wyposaża każdego pilota domowego w pełny zestaw elementów sterujących zaraz po wyjęciu z pudełka.

WYŚWIETLACZ ZARZĄDZANIA LOTEM

Kolorowy wyświetlacz z dedykowanymi elementami sterującymi pomaga w nauce i konfiguracji systemu w locie. Łatwo przełączaj się między trybami wprowadzania danych, mierz czas lotu i korzystaj z funkcji treningowej, aby zapoznać się z każdym elementem sterującym, dzięki czemu spędzisz mniej czasu na płycie lotniska, a więcej w powietrzu.

KOMPLEKSOWA KONTROLA

Flight jest wyposażony w 12 analogowych osi, dwa przełączniki POV i dwa 4-kierunkowe przełączniki HAT. Osie zapewniają precyzyjną kontrolę nad najważniejszymi powierzchniami sterowymi i systemami silnika, a przełączniki POV umożliwiają intuicyjną zmianę widoku i skupienie się na najważniejszych informacjach w kokpicie. Dzięki dodatkowym 18 programowalnym przyciskom masz wszystko, czego potrzebujesz, aby pewnie poruszać się po dowolnym samolocie i mapować elementy sterujące zgodnie z własnymi preferencjami.

AUTENTYCZNY PANEL WSKAŹNIKÓW STANU

Otrzymuj powiadomienia o stanie w czasie rzeczywistym i monitoruj najważniejsze systemy kokpitu, nawigacji i silnika z obsługiwanych platform symulacji lotu. Dostosuj kolor podświetlenia otoczenia lub przełącz się na panel ze wstępnie ustawionymi ostrzeżeniami. Wstępnie ustawione ostrzeżenia są obecnie obsługiwane przez Microsoft Flight Simulator dla komputerów z systemem Windows 10/11. Pełna funkcjonalność panelu wskaźników stanu i wstępnie ustawione ostrzeżenia będą obsługiwane na konsoli Xbox po aktualizacji gry MSFS, która jest spodziewana latem tego roku.

PORT SŁUCHAWKOWY 3,5 MM

Podłącz zestaw słuchawkowy 3,5 mm, aby uzyskać wciągający dźwięk i koordynować swój lot.

POKRĘTŁO REGULACJI NACHYLENIA

Dedykowane pokrętło trymera umożliwia precyzyjną regulację powierzchni sterowych samolotu i eliminuje potrzebę utrzymywania nacisku na jarzmo, umożliwiając latanie bez użycia rąk.

WYMIENNE POKRYWY PRZEPUSTNICY

Dostosuj elementy sterujące przepustnicą do wybranego samolotu. Użyj czarnych, czerwonych i niebieskich nakładek dla samolotów śmigłowych lub zamień na wszystkie białe nakładki dla samolotów odrzutowych. wrażenia z lotu.

BEZPIECZNY SYSTEM MOCOWANIA

Szczelny system montażu zapewnia stabilną integrację z domową konfiguracją.

ZAPROJEKTOWANY DLA XBOX

VelocityOne Flight został zaprojektowany z myślą o tytułach Xbox i Windows, takich jak Microsoft Flight Simulator 2020*, X-Plane, Elite Dangerous, War Thunder i **innych.

*Wersje Microsoft Flight Simulator 2020 na Xbox One i Xbox Cloud Gaming obecnie nie obsługują VelocityOne™ Flight.

**Obsługiwane funkcje mogą się różnić w zależności od gry. Tytuły inne niż MSFS 2020 mogą wymagać ręcznego mapowania sterowania, jak każdy inny zwykły kontroler USB lub joystick.

 

Najważniejsze cechy Turtle Beach VelocityOne Flight:

  • Uniwersalna konstrukcja typu "wszystko w jednym", obejmująca kwadrant przepustnicy, pokrętło trymu i jarzmo.
  • Rzeczywisty obrót uchwytu jarzma o 180° z bezdotykowym czujnikiem hallotronowym
  • Modułowy kwadrant przepustnicy z konfigurowalnymi uchwytami dźwigni i przyciskami
  • Zintegrowane sterowanie sterem i hamulcem w zasięgu ręki
  • Pełnokolorowy wyświetlacz zarządzania lotem do nauki i konfiguracji systemu
  • Autentyczny panel wskaźnika stanu dla komputera PC
  • Wyposażony w 12 analogowych osi, dwa przełączniki POV i dwa 4-kierunkowe przełączniki HAT
  • Dedykowane pokrętło trymera skoku do precyzyjnej regulacji powierzchni sterowych samolotu

Dane techniczne

Platforma PC / XSX / XSS / XONE
Grupa Akcesoriów symulatory lotnicze

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl