suma: 0,00 zł do kasy

DOF Reality

Motion simulators to propozycja dla graczy, którzy szukają doskonałej immersji. Ich zadaniem jest maksymalizacja doznań płynących z grania w tytuły motoryzacyjne i symulatory. Zabawa z ich użyciem w niczym nie przypomina korzystania z pada czy klawiatury. Dzięki platformom ruchu poczujesz rajdowe emocje bez ryzyka dla życia i zdrowia - i bez wychodzenia z domu!

DOF Reality to najbardziej zaawansowana, precyzyjna i najlepsza na świecie konsumencka platforma odtwarzająca ruch do symulatorów. Jednocześnie absolutnie bezkonkurencyjna w kategorii cena do jakości. Do produkcji DOF Reality użyto wiodącą w branży elektronikę, enkodery i silniki. Trwałość i bezpieczeństwo DOF Reality są niezwykle wysokie. Każda wysyłana przez nas jednostka jest zbudowana zgodnie z naszymi wysokimi standardami, przechodzi rozległe testy i kontrole jakości, zanim zostanie zdemontowana i zapakowana do wysyłki.

Jesteśmy przedstawicielem DOF Reality w Europie. Dostarczamy Państwu najlepsze urządzenie plug & play do symulacji samochodowych i lotniczych dla wszystkich entuzjastów gier i profesjonalistów. Nasza jakość i ceny są bezkonkurencjne!

Poczuj nowy wymiar rozrywki. Doświadcz niesamowitego realizmu i immersji.

DOF REALITY HERO H3 3-Axis DOF REALITY HERO H3 3-Axis
Producent: DOF Reality
Cena: 15 600,00 zł
Wysyłka: 10-12 dni
szt.
zobacz więcej
DOF REALITY PRO P3 3-Axis DOF REALITY PRO P3 3-Axis
Producent: DOF Reality
Cena: 21 200,00 zł
Wysyłka: 10-12 dni
szt.
zobacz więcej
DOF REALITY HERO H6 6-Axis DOF REALITY HERO H6 6-Axis
Producent: DOF Reality
Cena: 34 800,00 zł
Wysyłka: 10-12 dni
szt.
zobacz więcej
DOF REALITY PRO P6 6-Axis DOF REALITY PRO P6 6-Axis
Producent: DOF Reality
Cena: 41 600,00 zł
Wysyłka: 10-12 dni
szt.
zobacz więcej
DOF REALITY MOVER M2 2-Axis DOF REALITY MOVER M2 2-Axis
Producent: DOF Reality
Cena: 8 800,00 zł
Wysyłka: 10-12 dni
szt.
zobacz więcej
DOF REALITY HERO H2 2-Axis DOF REALITY HERO H2 2-Axis
Producent: DOF Reality
Cena: 11 200,00 zł
Wysyłka: 10-12 dni
szt.
zobacz więcej
DOF REALITY PRO P2 2-Axis DOF REALITY PRO P2 2-Axis
Producent: DOF Reality
Cena: 15 200,00 zł
Wysyłka: 10-12 dni
szt.
zobacz więcej
DOF REALITY Metal Cyber Cover H2/H3/P2/P3 DOF REALITY Metal Cyber Cover H2/H3/P2/P3
Producent: DOF Reality
Cena: 1 400,00 zł
Wysyłka: 10-12 dni
szt.
zobacz więcej

Wobec poszukiwań coraz to nowszych sposobów na zwiększenie realizmu wirtualnych doświadczeń, DOF Reality staje się istotnym elementem dla każdego fana symulacji motoryzacyjnych i lotniczych. Zaprojektowane z myślą o maksymalizacji doznań, motion simulators od DOF Reality zmieniają sposób, w jaki doświadczamy gier – zapewniając immersję na poziomie, który dotąd wydawał się niemożliwy do osiągnięcia.

Producent DOF Reality - innowacja w każdym detalu

DOF Reality, dzięki swojemu doświadczeniu i zaawansowanej wiedzy technicznej, wprowadza na rynek produkty, które definiują nowe standardy w symulacji ruchu. Jako producent, firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, w tym wiodącą elektronikę, precyzyjne enkodery i niezawodne silniki, co gwarantuje nie tylko niesamowity realizm doświadczeń, ale także wyjątkową trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

DOF Reality - symulacja bez kompromisów

Motion simulators od DOF Reality są zaprojektowane tak, aby oferować nieporównywalny poziom immersji w grach motoryzacyjnych i symulatorach lotu. Dzięki nim każdy rajd, każdy lot staje się prawdziwym przeżyciem, pozwalającym poczuć na własnej skórze emocje związane z prowadzeniem pojazdów, bez żadnego ryzyka dla życia i zdrowia.

DOF Reality – dystrybutor exerion.pl

Jako oficjalny przedstawiciel DOF Reality w Europie, gwarantujemy dostęp do najlepszych urządzeń symulacyjnych na rynku. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym graczem, czy profesjonalnym pilotem czy kierowcą, nasze urządzenia plug & play otworzą przed Tobą nowe, niesamowite światy pełne realizmu i immersji.

DOF Reality to nie tylko technologia. To przede wszystkim nowa jakość doświadczeń wirtualnych, która pozwala każdemu poczuć prawdziwy realizm prowadzenia pojazdów i lotu. Wybierając te urządzenia, decydujesz się na wstęp do świata, w którym granice między rzeczywistością a symulacją stają się coraz bardziej płynne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl