suma: 0,00 zł do kasy

FANATEC CSL Pedals Load Cell Kit

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 1 050,00 zł 1050.00
ilość - +
Producent: Fanatec
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: z magazynu

Opis

Dodatkowy pedał z technologią Load Cell do zestawu pedałów CSL

Hamuj spójnie i pewnie z zestawem ogniw obciążnikowych. Szybko poprawisz czasy swoich najlepszych okrążeń. Technologia Load Cell - ogniwo obciążnikowe przekształca siłę, taką jak ciśnienie lub moment na sygnał elektryczny, który można zmierzyć i standaryzować. Jest to przetwornik siły. Wraz ze wzrostem siły przyłożonej do ogniwa obciążnikowego sygnał elektryczny zmienia się proporcjonalnie, czyli pedał hamulca działa jak w rzeczywistym samochodzie.

 

 

CZUCIE POD PRESJĄ. System hamowania z Load Cell mierzy ciśnienie, a nie skok. Oznacza to, że wyczucie pedału jest dużo bardziej zbliżone do hamowania w prawdziwym samochodzie, a dzięki treningowi pamięci mięśniowej szybko poprawisz swoje wyniki.

SOLIDNY OPÓR. Stos elastomerów na górze czujnika ogniwa obciążnikowego zapewnia silne, realistyczne uczucie oporu przy ściskaniu.

TRWAŁOŚĆ I PRECYZJA. Podobnie jak pedały CSL, zestaw Load Cell ma całkowicie metalową konstrukcję i wykorzystuje specjalnie zaprojektowany czujnik ogniw obciążających.

REGULACJA. Wymagana siła hamowania może być łatwo dostosowana poprzez menu Fanatec Tuning (lub Fanatec Control Panel na PC). Ulepszona elektronika pozwala na ręczną kalibrację wszystkich trzech osi pedału.

Najważniejsze cechy produktu:

 • Najlepszy upgrade CSL Pedals - realistyczny pedał hamulca i sprzęgła.
 • Zestaw CSL Load Cell Pedals Kit całkowicie zastępuje pedał hamulca i ulepsza elektronikę. Standardowy pedał hamulca może być używany jako pedał sprzęgła.
 • Zestaw CSL Load Cell Pedals Kit to najlepsze uaktualnienie, które pozwoli Ci się zanurzyć, uzyskać precyzję i spójność.
 • Ciężka, solidna konstrukcja stalowa (bez czoła pedału).
 • Możliwość regulacji położenia pedałów na boki wzdłuż podparcia pięty CSL Pedals.
 • Regulowana wysokość powierzchni pedałów.
 • Perłowa powłoka chromowa na podstawie i ramieniu pedału.
 • Czujnik ogniwa obciążeniowego specjalnie zaprojektowany - 12-bitowa precyzja i czułość Load Cell (min. 10 kg) regulowana poprzez menu strojenia lub Fanatec Control Panel.
 • Wytrzymały stos elastomerów o twardości 65 stopni Shore'a
 • Ulepszona elektronika - połączenie USB lub RJ12, możliwość ręcznej kalibracji wartości Min i Max, ustawienia zapisywane w pamięci wewnętrznej

 

 

 

Komputer PC - w połączeniu z CSL Pedals produkt ten może być podłączony do każdej bazy Fanatec przez RJ12 lub podłączony do komputera jako samodzielne urządzenie wejściowe przez USB. Konsole Playstation i Xbox - w połączeniu z CSL Pedals, produkt ten może być używany na konsolach do gier, jeśli jest podłączony przez Fanatec Wheel Base / Racing Wheel.

Zestaw sprzęgła CSL Pedals nie jest wymagany w przypadku zakupu zestawu CSL Load Cell Pedals Kit. Zestaw Load Cell zastępuje standardowy pedał hamulca, umożliwiając przekształcenie go w pedał sprzęgła.

UWAGA! Po podłączeniu przez RJ12 bezpośrednio do bazy, czułość hamulca jest regulowana za pomocą ustawienia BRF w menu tuningu, dostępnym dla obsługiwanych baz Fanatec. Menu Tuningowe może być również regulowane poprzez Fanatec Control Panel na komputerze, jeśli baza kierownicy obsługuje tę funkcję. Gdy pedały są podłączone do komputera przez USB, czułość hamulca jest regulowana tylko w Fanatec Control Panel.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

 • Wymiary 40cm x 28,5cm x 12cm, waga 1,8kg
 • Pedał hamulca z Load Cell (zmontowany)
 • Kanel USB, kabel RJ12 do RJ12
 • Klucz Torx i śruby montażowe M4x12 (tylko do montażu pedałów do podparcia pięty)
 • Skrócona instrukcja obsługi

 

Do korzystania z tego produktu może być wymagana aktualizacja oprogramowania sprzętowego. Aktualizacje oprogramowania sprzętowego są inicjowane za pośrednictwem sterownika Fanatec Driver, dostępnego do pobrania w najnowszej wersji poniżej. Bardzo prosty proces, który należy wykonać przy użyciu komputera z systemem Windows (stacjonarnego lub laptopa).

Dane techniczne

Platforma PC / PS5 / PS4 /XSX /XSS
WYBIERZ RODZAJ zestawy pedałów

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl