suma: 0,00 zł do kasy

FANATEC ClubSport Shifter SQ V1.5

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 1 570,00 zł 1570.00
ilość - +
Producent: Fanatec
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: z magazynu

Opis

DŹWIGNIA ZMIANY BIEGÓW PRACUJE W UKŁADZIE H JAK I W SEKWENCYJM.

Dźwignia zmiany biegów zaprojektowana do współpracy z kierownicami Fanatec, zapewnia bardzo wysoki realizm działania. Shifter przeznaczony do bezpośredniego działania z komputerami PC.

Zaawansowana technologia Fanatec ClubSport Shifter SQ przeniesie atmosferę autentycznych wyścigów prosto do domowego centrum rozrywki.

Fanatec ClubSport Shifter SQ v1.5 jest w całości wykonany z metalu, co oznacza bardzo wysoką jakość, trwałość i niezawodność.

Fanatec ClubSport Shifter SQ oferuje zarówno tryb H-Pattern, jak i sekwencyjny, aby zapewnić większą elastyczność i komfort jazdy. Układ H, tak jak w Porsche 911. Naciśnięcie dźwigni zmiany biegów w celu wrzucenia 7-ego biegu lub biegu wstecznego zapobiega nieprawidłowej zmianie biegów i przyspiesza jazdę.

Shifter SQ jest od razu po wyjęciu z pudełka kompatybilny z komputerami PC. Używając Shiftera wraz z kierownicą wyścigową Fanatec, jest on również kompatybilny z konsolami PS4, PS5 i Xbox One, Xbox Series X, Series S.

Fanatec ClubSport Shifter SQ jest dostarczany z dwoma anodyzowanymi gałkami w kolorze tytanowej szarości. Gałka typu H umożliwia szybką zmianę biegów, podczas gdy gałka sekwencyjna zapewnia ekstremalny komfort. Oba zapewniają ponadczasowy, klasyczny i elegancki wygląd. Mocowanie gałek jak w klasycznym samochodzie, więc będziesz mógł zmieniać gałki zgodnie z własnymi upodobaniami.

 

 

Obsługiwane platformy sprzętowe:

  • Komputery PC – Fanatec ClubSport Shifter SQ będzie działać w większości gier, jeśli zostanie podłączony do baz Fanatec z portem shiftera.
  • Konsole – Fanatec ClubSport Shifter SQ może być używany na konsolach do gier w grach obsługujących shiftery, jeśli jest podłączony przez Fanatec odpowiednią bazę działającą z daną konsolą. Nie będzie działać na konsolach korzystających z adaptera USB ClubSport.

UWAGA: Kompatybilny ze wszystkimi bazami i kierownicami wyścigowymi Fanatec. Adapter USB ClubSport (opcjonalny) dzięki adapterowi można go używać na komputerze z dowolną kierownicą wyścigową dowolnej marki w wielu grach. 

Zawartość opakowania:

  • Shifter ClubSport SQ v.1.5
  • Dwie gałki typu H i sekwencyjna
  • Kable połączeniowe PS/2 - RJ12 40 cm, RJ12 - RJ12 115 cm, RJ12 - RJ12 40 cm

Możliwość połączenia za sobą urządzeń Fanatec - Shifter i Handbrake w celu wspólnego mocowania:

 

Dane techniczne

Platforma PC / PS5 / PS4 /XSX /XSS
WYBIERZ RODZAJ pozostałe akcesoria

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl