suma: 0,00 zł do kasy

ButtKicker Gamer PLUS

Ilość ocen: 22 | 4.16
Cena: 1 900,00 zł 1900.00
Sugerowana cena detaliczna: 2 100,00 zł
ilość - +
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: z magazynu

Opis

ButtKicker Gamer PLUS jest nowym i ulepszonym symulatorem haptycznym do gier i wyścigów symulacyjnych, który dokładnie odtwarza, wszelkie efekty z wyścigów, symulacji lotu i innych gier - dzięki czemu Twoje czasy okrążeń są krótsze, a wrażenia z gry lepsze.

Doświadcz realistycznej i dokładnej informacji zwrotnej z każdej gry: dynamika silnika w wyścigach symulacyjnych, nadlatujący ogień w Twoim ulubionym battle royale lub kroki nadchodzącego bossa w grze RPG. Wszystko to dzięki dźwiękowi z gry.

W przeciwieństwie do subwoofera, który porusza powietrze (i traci na dokładności i sile), przetworniki haptyczne ButtKicker poruszają rzeczywistą masę, tworząc dotykową immersję, która jest potężna i dokładna.

 

Przetwornik haptyczny ButtKicker Gamer PLUS można łatwo przymocować do standardowych foteli i statywów symulacyjnych za pomocą wytrzymałego mechanizmu montażowego Universal Clamp lub za pomocą dodatkowych nóżek montażowych dla bardziej niestandardowych ustawień.

Gamer PLUS łatwo łączy się z większością foteli do gier i platform symulacyjnych za pomocą nowego uniwersalnego zacisku i mechanizmu mocowania. Szybko i bezpiecznie możesz połączyć się z platformą lub fotelem za pomocą uniwersalnego zacisku lub podłączyć się za pomocą zintegrowanych 3 nóżek montażowych w przypadku konstrukcji niestandardowych. W pudełku znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do korzystania z komputera. Konfiguracje z konsolami do gier są obsługiwane przez zewnętrzne wyjścia HDMI i optyczne*.

Gamer PLUS zastępuje poprzednie modele Gamer 2 i Sim Kit z nowymi i ulepszonymi interkonektami, okablowaniem, mocowaniem i montażem. Nowy wzmacniacz Gamer PLUS posiada cyfrowy wyświetlacz głośności, który automatycznie zapamiętuje ostatnie ustawienie oraz bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania ułatwiający użytkowanie.

Gamer PLUS jest idealny do foteli gamingowych oraz małych i średnich zestawów głośnikowych. W przypadku większych lub cięższych platform rozważ zastosowanie mocniejszego Gamer PRO.

Dla symulatorów wyścigów dodaj ButtKicker HaptiConnect dla głębszej integracji w grze i napędzaj Gamer PLUS z telemetrii w grze. Otwórz się na nowy świat immersji i kontroli poprzez odczuwanie powierzchni toru, przyczepności pojazdu i wszystkich haptycznych informacji zwrotnych, które są kluczowe dla wyznaczania szybkich okrążeń.

Dodaj nowe poczucie kontroli do wyścigów symulacyjnych, zwiększ immersję w grach FPS i RPG. W cokolwiek grasz, Gaming jest lepszy z ButtKicker.

Przewody HDMI i ekstraktory optyczne nie wchodzą w skład zestawu i muszą być zakupione oddzielnie.

Przetestowany w wojsku. Jego konstrukcja wykorzystuje wysokiej jakości materiały przemysłowe i opatentowane magnetyczne zawieszenie. Montuje się je w pełnowymiarowych symulatorach wojskowych i cywilnych, przechodzi testy w absoilutnie ekstremalnych warunkach.
 
The ButtKicker jak to działa. Urządzenie zmienia sygnał dźwiękowy w drgania. Czyli jeżeli w twoje ulubionej grze pojawi się dźwięk, The ButtKicker przerabia to na drgania. Otrzymujesz fizyczne połączenie z grą, w czasie rzeczywistym, bez opóźnień. Czułość drgań oraz i intensywność, ustawisz dzięki wzmacniaczowi, który otrzymasz w komplecie.

Dla kogo jest ButtKicker. Jest to zestaw praktycznie dla każdego, kto jest graczem i szuka większej imersji w grach, a także posiada krzesło obrotowe lub kokpit do symulatora, na którym może go zainstalować. Został specjalnie zaprojektowany pąd kątem graczy. Jeżeli raz spróbujesz już nigdy nie będziesz chiał grać bez ButtKickera.

Łatwy w montażu. Dzięki klamrze Universal Calmp™ (jest częścią zestawu) łatwo zainstalujesz przetwornik na swoim krześle czy kokpicie symulatora. Równie łatwo go zdemontujesz. Otrzymasz również szczegółową instrukcje jak podłączyć wzmacniacz to źródła dźwięku i jak go uruchomić.

Niezniszczalny. Sam przetwornik opiera się na magnetycznym zawieszeniu i nie posiada zużywalnych elementów, przez co można powiedzieć, że mechanicznie jest niezniszczalny.

Dodatkowe zastosowanie. ButtKicker ma zastosowanie nie tylko grania. Ze względu na to, że wzmacniacz podłączany jest do źródła dźwięku, może dostarczyć niesamowitych wrażeń np. przy oglądaniu filmów. Możesz podłączyć go do kina domowego poprzez wyście audio lub inne (będzie potrzebny dodatkowy kabel).

Co znajdziesz w pudełku. Wszystko co niezbędne, żeby połączyć swój PC do Buttkicker Gamer PLUS 
 • Przetwornik ButtKicker Gamer PLUS z klamrą
 • Wzmacniacz ButtKicker BKA-PLUS 90 wat
 • 3 metry kabla z szybkozłączem do połącznia przetwornika pod krzesłem z wzmacniaczem
 • 2 metry kabla USB C to Type A cable
 • 2 metra kabli RCA do mini
 • adaptery RCA i mini “Y”
 • samoprzylepne opaski na kable X 
Cechy szczególne ButtKicker Gamer PLUS
 • 90 Watt rms @ 2 omy
 • pilot
 • Wzmacniacz klasy D
 • Chłodzenie pasywne (wzmacniacza) – brak wentylatora – co za tym idzie brak hałasu
 • Universal Clamp™ – klamra dzięki, której łatwo zamontujesz swój zestaw
 • Filtr odcinający niskich częstotliwości: 40 – 160 Hz -3dB – regulowane przez użytkownika; Roll-off: -12dB/Oktawa
 • Filtr odcinający wysokich częstotliwości: 25 Hz -3dB; Roll-off: -12dB/Oktawa

Inne opcje montażu Buttkicker. Dzięki klamrze Universal Calmp™ możesz zainstalować ButtKicker Gamer PLUS praktycznie do wszystkich kokpitów jeżeli jest tam jakiś element, który przypomina rurę. Jeżeli nie masz takiego elementu, możesz wybrać zawsz zestaw simulation kit, który możesz przykręcić praktycznie do każdej płaskiej powierzchni lub samemu przygotwoać taki element.

 

Instrukcja uruchomienia - PC

 

Instrukcja uruchomienia - konsola PS / XBOX

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl