suma: 0,00 zł do kasy

PS5 Gran Turismo 7 PL

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 290,00 zł 315,00 zł 290.00
Sugerowana cena detaliczna: 349,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 315,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość - +
Producent: Sony
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: z magazynu

Opis

W GRAN TURISMO 7 znajdziesz najlepsze elementy prawdziwego symulatora jazdy

Gran Turismo 7 z niespotykaną dotąd szczegółowością odtwarza wygląd i styl najnowszych super-samochodów oraz uznanych klasyków, oferując ponad 420 modeli dostępnych w Brand Central i komisie aut używanych. Sprawdź, jak zachowuje się każde z aut w dynamicznie zmieniających się warunkach pogodowych na ponad 90 torach, w tym klasycznych trasach z historii GT. 

Nieważne, czy jesteś kierowcą wyczynowym, czy niedzielnym, kolekcjonerem, miłośnikiem tuningu, projektantem barw czy fotografem – wśród niezliczonych trybów gry, w tym tak lubianych przez graczy jak kampania GT, tryb zręcznościowy czy nauka jazdy, znajdziesz coś dla siebie.

Wraz z powrotem legendarnego trybu symulacji GT możesz kupować, tuningować, prowadzić w wyścigach i sprzedawać samochody w kampanii dla jednego gracza w miarę odblokowywania nowych aut i wyzwań. A jeśli lubisz mierzyć się z innymi, szlifuj swoje umiejętności i rywalizuj w trybie GT Sport.

 

 

Celem Gran Turismo 7 w dzisiejszej kulturze jest stworzenie gry, która przekaże wszystko z ostatnich 150 lat kultury samochodowej i wyścigowej, niezależnie od tego, czy jesteś fanem przez całe życie, czy odkrywasz samochody po raz pierwszy.  Gran Turismo 7 to zwieńczenie serii, które spełnia oczekiwania fanów GT na przestrzeni lat, a jednocześnie jest tytułem, który wyznacza początek trudnej misji, jaką jest zawarcie w jednej grze wideo całego bogactwa kultury samochodowej z przeszłości.

Najważniejsze cechu gry:

 • Przeszło 400 samochodów ponad 60 marek z całego świata. Ogromny wybór samochodów – zarówno modeli fabrycznych, jak i rzadszych oraz tych o statusie legend – od zawsze stanowił podstawę serii. Gran Turismo 7 nie jest tu wyjątkiem. W najnowszej odsłonie do dyspozycji graczy oddajemy przeszło 400samochodów ponad 60 producentów, a w przyszłości, za sprawą aktualizacji, do gry trafi jeszcze więcej aut.
 • Tory z 34 różnych lokalizacji w 97 konfiguracjach. Na liście torów, na których odbywają się emocjonujące wyścigi, jak zwykle znajdują się zarówno tory autentyczne, jak i oryginalne. Gracze będą mogli się ścigać w 34różnych lokalizacjach, sprawdzając łącznie 97 niepowtarzalnych konfiguracji. Powracają klasyczne, znane z poprzednich odsłon tory, takie jak Trial Mountain, Deep Forest i High Speed Ring, a każdy z nich został ulepszony pod kątem najnowszej technologii. I tak jak w przypadku samochodów, tak w przyszłości, za sprawą aktualizacji, do gry trafią również kolejne tory. 
 • Wybierz się do ośrodka, w którym główną rolę grają auta. Znana i lubiana mapa świata wraca do Gran Turismo 7. Tym razem przypomina ośrodek, w którym gracze mogą się cieszyć wieloma aspektami związanymi z motoryzacją. Mapa pełni również funkcję menu pozwalającego uzyskać dostęp do różnych funkcji gry.Pierwszym krokiem każdego gracza będzie zakup samochodu kompaktowego za początkową liczbę kredytów. Następnie gracze będą mogli brać udział w wyścigach i innych wydarzeniach, w nagrodę zdobywając nowe, szybsze auta. W miarę postępów w grze można również tuningować zdobyte wcześniej modele, aby i one stały się szybsze. Odwiedziwszy Garaż, w którym przechowuje się i tuninguje zdobyte pojazdy, gracze mogą zwiedzić resztę ośrodka i odkryć świat samochodów.
 • Kawiarnia, w której poznasz historię aut i kulturę motoryzacyjną. W Kawiarni na graczy czekają karty menu, które zawierają różne zadania i pozwalają lepiej poznać wiele miejsc znajdujących się na terenie ośrodka. Karty menu są jedną z głównych atrakcji w GT7 – dzięki nim gracze mogą kolekcjonować samochody. Po ukończeniu karty gracze mają możliwość posłuchania starannie przygotowanych opisów nowo zdobytych aut, a czasem nawet poznania projektantów, którzy brali udział w procesie tworzenia pojazdów. Gra została zaprojektowana tak, aby w miarę zaliczania kolejnych kart menu gracze w naturalny sposób poznawali historie samochodów i kulturę motoryzacyjną.
 • Trzy salony samochodowe. W dostępnych w grze salonach samochodowych można kupować auta. Podczas gry w GT7 gracze będą zaglądać do trzech różnych salonów, w zależności od aktualnych celów. Jednym z salonów jest Brand Central, który sprzedaje samochody od rocznika 2001. Gracze znajdą tam około 300 aut, których historię poznają w specjalnej sekcji Muzeum poświęconej każdej z marek. W salonie samochodów używanych gracze mogą kupić auta w bardziej przystępnych cenach. Niektóre samochody, np. japońskie modele sportowe z lat 90., są jednak objęte prowizją i kosztują więcej, niż wynosiła ich cena początkowa. Planujemy codziennie aktualizować ofertę używanych samochodów. Wreszcie jest również salon z legendarnymi samochodami, w którym gracze znajdą rzadkie i kultowe auta o dużej wartości historycznej.
 • Ścigaj się na autentycznych torach z całego świata. Autentyczne tory to miejsce, które oferuje dostęp do wielu torów dostępnych w GT7. Gracze mogą tam odwiedzać tory i brać udział w wyścigach, mistrzostwach oraz innych wydarzeniach. Z autentycznymi torami wiążą się dwa tryby gry. Praktyka na torze skupia się na poznawaniu wszystkich odcinków toru, a Wyścig niestandardowy pozwala dostosowywać warunki pogodowe, porę dnia, liczbę okrążeń, a także rywali biorących udział w starciu. 
 • Centrum licencji i misje. Oprócz stanowiących trzon gry licznych wyścigów w GT7 dostępne są również inne ciekawe atrakcje. Jedną z nich jest centrum licencji – klasyczny, znany już z pierwszej odsłony serii tryb, który pełni funkcję szkoły nauki jazdy. Gracze mogą uczestniczyć w krótkich wyzwaniach czasowych, aby szlifować umiejętności i sięgnąć po złoto. Misje obejmują zaś wszelkiego rodzaju wydarzenia różniące się od standardowych wyścigów i prób czasowych. Na graczy czekają wyścigi równoległe, polegające na jak najszybszym dotarciu do mety na prostym odcinku, a także próby driftu, w których celem jest gromadzenie punktów za umiejętne wykonywanie manewrów. 
 • Zabawa z rodziną i znajomymi w trybie wieloosobowym. Gra oferuje również mnóstwo funkcji zabawy wieloosobowej z rodziną i znajomymi. Do wyboru jest opcja podzielonego ekranu, umożliwiająca dwóm osobom wspólną rozgrywkę przed jednym telewizorem, a także lobby, które pozwala uczestniczyć w zabawie online. Dostępny jest również stworzony z myślą o prawdziwej rywalizacji tryb Sport. Nowością są natomiast lobby o bardziej swobodnej atmosferze, znane jako miejsca spotkań.
 • Sklep tuningowy, GT Auto i edytor barw do personalizacji samochodów. Do GT7 powraca sklep tuningowy, w którym można kupować i montować zaawansowane części poprawiające osiągi auta. Dla każdego samochodu dostępnego w grze przygotowano ponad 60 części tuningowych. GT Auto jest miejscem, gdzie gracze mogą modyfikować wygląd zewnętrzny swoich modeli oraz dbać o ich dobry stan, np. myjąc je lub wymieniając olej silnikowy. W grze dostępnych jest ponad 650 części aerodynamicznych, ponad 130 felg do wyboru, a także przeszło 1200 lakierów w różnych kolorach bazujących na prawdziwych próbkach. Do dyspozycji graczy oddajemy szereg możliwości personalizacji – w przypadku niektórych samochodów można nawet zamontować klatkę bezpieczeństwa lub szerokie nadwozie z poszerzonymi błotnikami. Edytor barw pozwala dowolnie edytować wygląd auta. Na potrzeby GT7 funkcję tę ulepszono. Projektanci mogą teraz stosować jeszcze więcej naklejek niż przedtem – i to w miejscach, które wcześniej były niedostępne.
 • Zaawansowane funkcje fotograficzne dzięki trybowi Scapes i zdjęciom z wyścigów. Scapes to tryb, który pozwala graczom przemierzać świat za kierownicą ulubionych samochodów i poznawać intrygujące tajniki fotografii. W grze znajduje się ponad2500 miejsc, w których można robić zdjęcia – każde z tych miejsc uwieczniono z wykorzystaniem technologii HDR. Dzięki autentycznemu oświetleniu i licznym efektom dającym dużą swobodę gracze mogą robić bogate w szczegóły zdjęcia, których wykonanie w rzeczywistości byłoby prawie niemożliwe. Zdjęcia z wyścigu pozwalają uwieczniać pełne dynamiki chwile. Wstrzymując wyścig i wybierając konkretną scenę, gracze mogą robić niewiarygodne, niezwykle trudne do odtworzenia w rzeczywistości zdjęcia.
 • Galeria, w której gracze z całego świata mogą udostępniać tworzoną przez siebie zawartość. W Galerii można oglądać zapisane powtórki, zdjęcia, barwy, naklejki i lakiery. Zawartość tę da się udostępniać innym graczom online, a publiczne dzieła innych użytkowników można pobierać. Dzięki temu gracze z całego świata mają możliwość komunikowania się ze sobą.
 • Maksymalne wrażenia wizualne dzięki śledzeniu promieni i zaawansowany model symulacji pogody. Gran Turismo 7w wersji na konsolę PlayStation®5 wykorzystuje technologię śledzenia promieni –najnowszy trend w grach wideo – dzięki której samochody wyglądają jeszcze piękniej niż kiedykolwiek przedtem. Znacznie ulepszono również modele symulacji czasu i pogody. Warunki pogodowe zmieniają się w skali globalnej w zależności od szeregu danych meteorologicznych dotyczących miejsca, w którym znajduje się tor. Rozwiązanie to pozwoliło nam wiernie odwzorować elementy takie jak chmury i warunki atmosferyczne każdego regionu. Ulepszyliśmy również wygląd rozgwieżdżonego nieba, które było charakterystycznym elementem poprzednich odsłon. Na symulację nocnego nieba wpływają czas i lokalizacja toru wyścigowego, więc gracze mogą do woli podziwiać gwiazdy.
 • Bardziej naturalne zmiany warunków panujących na torze i radar opadów deszczu. Zmienny czas i pogoda mają znaczenie nie tylko od strony wizualnej. Kwestie te są teraz ściśle powiązane z modelem symulacji fizyki samochodu, wpływając na temperaturę powierzchni, która z kolei ma wpływ na przyczepność opon. Wśród innych warunków są również takie, od których zależy nawet moc silnika. Podczas opadów deszczu przyczepność jest mniejsza w miejscach, w których gromadzi się woda. Fragmenty toru, po których samochody przejeżdżają najczęściej, schną w pierwszej kolejności, stopniowo zwiększając przyczepność. Tego rodzaju zmiany warunków naturalnych zostały odpowiednio odwzorowane w symulacji. Aby gracze mogli wykorzystać autentyczne efekty pogodowe, w GT7 dostępny jest radar opadów deszczu. Można dzięki niemu przewidzieć warunki pogodowe panujące na torze i na ich podstawie opracować strategię na długie wyścigi. 
 • Powtórki muzyczne i dynamiczna kamera zmieniająca się w rytm muzyki. Seria Gran Turismo już od pierwszej odsłony kładzie duży nacisk na powtórki. Wysokiej jakości powtórki powracają do GT7, tym razem jednak zostały znacznie ulepszone– dostępne są bowiem również powtórki muzyczne. W przeciwieństwie do tradycyjnych powtórek, podczas których rozmieszczone na torze kamery śledzą samochód w określony sposób, w powtórkach muzycznych pozycja kamery oraz cięcia dostosowują się do muzyki. Dzięki temu każda powtórka jest inna.
 • Jeszcze bardziej rozwinięty model symulacji fizyki. Obecny w liczącej ponad 25 lat serii Gran Turismo model symulacji fizyki został ulepszony jeszcze bardziej. Poprawiliśmy symulację, kierując się opiniami z różnych źródeł. Wśród tych, których zdanie wzięliśmy pod uwagę, są nasz doradca Lewis Hamilton, firma Michelin, nasz partner techniczny i światowy producent opon, a także najlepsi kierowcy startujący w zawodach FIA GT Championships. Czasy okrążeń są dokładne, a model symulacji dba o to, aby wrażenia z jazdy odpowiadały ludzkim zmysłom. Ponadto znacznie usprawniliśmy aerodynamikę. Wykorzystaliśmy obliczeniową mechanikę płynów, aby odwzorować zmiany siły dociskowej wynikające z różnicy między wysokością przedniej i tylnej części auta, a także zależne od kierunku wiatru oraz turbulencji efekty wpływające naprowadzenie samochodu.
 • Poczucie imersji, które daje tylko konsola PlayStation 5. Gran Turismo 7w wersji na PlayStation®5 w pełni wykorzystuje efekty dotykowe i adaptacyjne efekty „Trigger” kontrolera DualSense. Gdy koła samochodu się zablokują lub gdy przednie koła zaczną się ślizgać na zakręcie, a samochód wpadnie w podsterowność, gracze poczują wibracje odpowiadające sytuacji na torze. Dzięki temu za pomocą kontrolera można precyzyjniej wyczuć warunki panujące na drodze i wpływające na samochód. Wersja GT7 na konsolę PlayStation®5 wykorzystuje również technologię 3D audio. Dzięki niej gracze będą słyszeć wyraźne dźwięki płynące z każdej strony.
 • Rajd muzyczny – nowy tryb, który pozwala jeździć w rytm muzyki. Nowym wyzwaniem w GT7 jest tryb Rajdu muzycznego, który pozwala słuchać muzyki podczas jazdy. Tryb ten polega na jeździe w rytm utworu – liczba uderzeń maleje wraz z upływem czasu, a sesja kończy się wraz z zakończeniem odtwarzania utworu muzycznego. Gracze otrzymują nagrodę w zależności od tego, jaką odległość udało im pokonać. Świat Gran Turismo, w którym muzyka i rozgrywka tworzą integralną całość, już niedługo stanie przed graczami otworem.

(*) opis zgodnie z informacjami na stronie producenta i wydawcy gry Sony Interactive Entertainment Inc.

Dane techniczne

Wersja językowa polska
Oznaczenie wiekowe PEGI 3+
Rodzaj gry auto & moto
Platforma Sony PS5 & PS4

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl