suma: 0,00 zł do kasy
F1 2020 najlepsza wersja w historii
F1 2020 najlepsza wersja w historii

F1 2020 to najpełniejsza gra w serii, pozwalająca rywalizować z najlepszymi kierowcami świata. Po raz pierwszy w historii gracz może w niej zarządzać własnym zespołem - tworząc dowolnego kierowcę, wybierając sponsorów i producentów silnika, zatrudniając innych i startując w zawodach oraz pnąc się coraz wyżej w rankingach. F1 2020 zawierać będzie wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i 22 tory obecne w oficjalnym kalendarzu tegorocznego sezonu, w tym dwa nowe: Hanoi Circuit (Wietnam) oraz Circuit Zandvoort (Niderlandy)

czytaj całość »
THRUSTMASTER T-LCM Peddals
THRUSTMASTER T-LCM Peddals

Na 26 marca 2020 firma Thrustmaster zapowiedziała nowy zestaw pedałów do ecosystemu. Thrustmaster T-LCM Peddals to także najbardziej zaawansowany technologicznie i najlepszy zestaw pedałów, w którym wykorzystano doświadczenia firmy w produkcji urządzeń sterujących do symulatorów samochodowych.

czytaj całość »
WITAMY W NOWYM EXERIONIE
WITAMY W NOWYM EXERIONIE

Świat się zmienia, nadszedł rok 2020 i także my postanowiliśmy trochę odmienić nasz sklep. To nie jest rewolucja, ale na pewno ewolucja. Trochę nowoczesności, trochę drobnych zmian, ale z czasem chcielibyśmy zaproponować także małą rewolucję asortymentową. Nawigacja pozostała praktycznie bez zmian, wiec Wasze stare przyzwyczajenia nadal będę "działały".

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl