suma: 0,00 zł do kasy

Buttkicker

ButtKicker jest uznanym i zaufanym liderem w dziedzinie haptyki. Wielokrotnie nagradzana linia przetworników haptycznych marki ButtKicker pozwala użytkownikom poczuć dźwięk o niskiej częstotliwości (bas). Od ponad 20 lat firma dostarcza najbardziej innowacyjne wrażenia dotykowe na świecie.

Produkty marki ButtKicker są używane na całym świecie przez czołowych graczy PC i konsolowych, używane i wspierane przez profesjonalnych kierowców wyścigowych i symulatorów wyścigów na całym świecie.

Opatentowana konstrukcja produktów ButtKicker sprawia, że są one precyzyjne, mocne i praktycznie niezniszczalne. Przetworniki dotykowe ButtKicker zapewniają dokładną, potężną reakcję i są praktycznie niezniszczalne.

ButtKicker Gamer PLUS

ButtKicker Gamer PLUS
ButtKicker Gamer PLUS

ButtKicker® Gamer PLUS® jest nowym i ulepszonym symulatorem haptycznym do gier i wyścigów symulacyjnych, który dokładnie odtwarza wszelkie efekty z wyścigów, symulacji lotu i innych gier - dzięki czemu Twoje czasy okrążeń są krótsze, a wrażenia z gry lepsze. Doświadcz realistycznej i dokładnej informacji zwrotnej z każdej gry: dynamika silnika w wyścigach symulacyjnych, nadlatujący ogień w Twoim ulubionym battle royale lub kroki nadchodzącego bossa w grze RPG. Wszystko to dzięki dźwiękowi z gry.

 

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 850,00 zł 1 950,00 zł
szt.
  • promocja

ButtKicker Gamer PRO

ButtKicker Gamer PRO
ButtKicker Gamer PRO

The ButtKicker® Gamer PRO® jest nowym i ulepszonym symulatorem haptycznym do gier i wyścigów symulacyjnych, który dokładnie odtwarza wszelkie efekty z wyścigów, symulacji lotu i innych gier - dzięki czemu Twoje czasy okrążeń są krótsze, a wrażenia z gry lepsze. The ButtKicker Gamer PRO to urządzenie, które zapewni Ci niepowtarzalne wrażenia podczas grania w gry wideo. Dzięki technologii odczuwania dźwięków, będziesz miał wrażenie, że jesteś w samym centrum akcji.

 

Dostępność: chwilowo brak

Cena: 2 150,00 zł 2 250,00 zł
  • promocja

TOSLINK AUDIO Ekstraktor HDMI 2.0 ARC 4K

TOSLINK AUDIO Ekstraktor HDMI 2.0 ARC 4K
TOSLINK AUDIO Ekstraktor HDMI 2.0 ARC 4K

Audio Ekstraktor służy do wyciągnięcia sygnału audio na możliwe wyjścia optyczne (SPDIF) lub audio ze złączem mini-jack. Urządzenie TOSLINK Audio Ekstraktor HDMI 2.0 ARC 4K spełnia najwyższe standardy. Zostało wykonane z materiałów wysokiej jakości, które są w pełni ekranowane, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakość obraz i dźwięku bez zakłóceń.

Urządzenie niezbędne do podłączenia Buttkicker Plus lub Pro do konsoli Playstation lub XBOX.

Dostępność: towar dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 120,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl