suma: 0,00 zł do kasy

XONE Desperados III

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 230,00 zł 230.00
Sugerowana cena detaliczna: 279,99 zł
ilość - +
Producent: THQ Nordic
Dostępność: chwilowo brak

Opis

Desperados III to strategia taktyczna wchodząca w skład popularnego cyklu wzorowanego na serii Commandos. Gracz dowodzi pięcioosobowym gangiem wykonującym zadania na Dzikim Zachodzie.

Desperados III pozostaje wierne podstawowym zasadom rządzącym poprzednimi odsłonami, w tym zwłaszcza częścią pierwszą. Otrzymujemy zatem taktyczną strategię czasu rzeczywistego, w której dowodzimy pięcioosobowym oddziałem specjalistów, wykonujących zadania na mapach o stosunkowo niewielkich rozmiarach. Wrogowie prawie zawsze mają dużą przewagę liczebną, więc odnoszenie sukcesów wymaga podejścia skradankowego i sporej dozy sprytu. Gdy pozostajemy niezauważeni, przeciwnicy patrolują mapy, a unikanie wykrycia ułatwione jest przez interfejs, który ukazuje zasięg wzroku strażników.

Każdy członek oddziału ma inną specjalizację oraz unikalny ekwipunek i umiejętności. Poza rewolwerowcem Cooperem dowodzimy m.in. snajperem i kobietą potrafiącą odwracać uwagę strażników. Gracz musi nauczyć się właściwego wykorzystywania talentów każdego z podwładnych i zadbania o to, aby ze sobą dobrze współpracowały.

Desperados III oferuje bardzo dużą swobodę taktyczną. Możemy przechodzić misje zarówno po cichu, nie zabijając nikogo, jak i urządzając efektowne strzelaniny, wykorzystując gadżety oraz umiejętności do zrównoważenia przewagi liczebnej wrogów. Do tego każdy problem i przeszkodę da się pokonać na wiele alternatywnych sposobów, więc misje można przechodzić po kilka razy, wypróbowując różne podejścia i poziomy trudności.

Najważniejsze cechy gry:

  • Graj pięcioma unikalnymi postaciami, każda z zupełnie innymi zdolnościami
  • Spróbuj różnych sposobów i ścieżek na osiągnięcie celu w każdej misji
  • Wyjdź zwycięsko ze starć z przeważającymi siłami wroga dzięki planowaniu i doskonałej realizacji swojego planu
  • Odwiedź Dziki Zachód i jego słynne senne mieściny, tajemnicze bagna, prężnie rozwijające się miasta i wiele innych miejsc, zarówno w dzień, jak i w nocy
  • Pokonaj przeciwników śmiercionośnymi lub tylko pozbawiającymi przytomności metodami, skradaniem się oraz celnym strzelaniem

 

Dane techniczne

Wersja językowa polska
Oznaczenie wiekowe PEGI 12+
Rodzaj gry strategiczne

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl