suma: 0,00 zł do kasy

SWITCH Fire Emblem Three Houses

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 279,00 zł 279.00
Sugerowana cena detaliczna: 279,99 zł
ilość - +
Producent: Nintendo
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Fire Emblem Three Houses to taktyczna gra RPG ze znakomitej serii goszczącej wyłącznie na platformach Nintendo. Tytuł przenosi nas do świata fantasy, w którym przyjmujemy rolę nauczyciela w akademii wojskowej, szkolącej przedstawicieli trzech rywalizujących mocarstw.

Główny bohaterka lub bohaterka gry (na początku zabawy wybieramy płeć naszej postaci) jest najemnikiem, który otrzymuje pozycję nauczyciela w szkole Garreg Mach. Na miejscu musimy wybrać dom studencki, którego zostaniemy opiekunami. Dom Czarnych Orłów skupia studentów z Imperium, Niebieskie Lwy to natomiast obywatele Królestwa Faerghus, a pod sztandarem Złotego Jelenia uczą się początkujący oficerowie Leicester. W trakcie przygody poznajemy lepiej naszych podopiecznych, pomagamy rozwiązać ich prywatne problemy, równocześnie prowadzimy trening oraz wykonujemy zlecone nam misje bojowe.

Pod względem mechaniki zabawy, Fire Emblem Three Houses to klasyczna strategiczno-taktyczna gra RPG z turowym systemem walki. Tytuł korzysta z rozwiązań, które mogliśmy znaleźć w poprzednich częściach serii.

Produkcja podzielona jest na kilka segmentów. W pierwszym z nich eksplorujemy akademię i rozmawiamy z jej uczniami oraz nauczycielami. W drugim decydujemy o kierunku szkolenia poszczególnych bohaterów z wybranego przez nas domu studenckiego. W ostatnim prowadzimy natomiast turowe bitwy. Są one nie tylko prostymi manewrami treningowymi, ale także niebezpiecznymi pojedynkami, w których stawką jest czasem życie podopiecznych. Bitwy toczą się na w pełni trójwymiarowych planszach przedzielonych siatką pól, po których w turach poruszają się kontrolowane przez nas jednostki oraz wrogowie. W walce bohaterowie korzystają z mieczy, włóczni, toporów, łuków, pieści oraz rozmaitych zaklęć. Dodatkowo postacie mogą dosiadać rumaków oraz latających monstrów. O ekwipunku oraz zdolnościach postaci decydujemy podczas sesji treningowych, wykorzystując zdobyte punkty doświadczenia bojowego. 

Dane techniczne

Wersja językowa angielska
Oznaczenie wiekowe PEGI 12+
Rodzaj gry role playing
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl