INFOLINIA: 9:00 - 17:00
tel. +48 732 246 044
img

SONY PLAYSTATION

SONY PS PORTABLE

SONY PSVITA

MICROSOFT XBOX

MICROSOFT XONE
MICROSOFT X360

Real World Golf + GAMETRAK kontroler
0 (Ilość ocen: 0)

Producent: In2Games
Dostępność: chwilowo brak
Sugerowana cena detaliczna: 149,90 zł
Cena: 40,00 zł 145,00 zł 40.00 PLN

Sugerowana cena detaliczna: 149,90 zł
Cena: 40,00 zł 145,00 zł 40.00 PLN
poleć znajomemu Obserwuj

Zaawansowany symulator golf, nie wychodząc z własnego pokoju możesz poczuć się jak na prawdziwym polu golfowym.

Urządzenie zapewnia pełne odwzorowanie ruchu w przestrzeni 3D z dokładnością do 1 milimetra w odległości do 3 metrów od stacji bazowej i przeniesienie go do gry bez żadnych opóźnień. Gametrak może być używany wyłącznie z grami posiadającymi wsparcie dla tego urządzenia. Obecnie dostępna jest gra "Real World Golf" sprzedawana w komplecie z urządzeniem.

Najważniejsze cechy zestawu:

  • "Real World Golf" oferuje fotorealistyczną grafikę pre-renderowaną na stacjach graficznych Silicon Graphics.
  • Na ekranie widoczne są wszystkie ruchy gracza a system Gametrak analizuje i przenosi do komputera ustawienie gracza, siłę i kierunek uderzenia oraz możliwość podkręcania piłek na identycznych zasadach jak w realnej grze.
  • 5 fantastycznych 18-dołkowych tras.Tryb kilkuosobowy - jednocześnie do max. 4 graczy.
  • Kilka śmiesznych mini-gierek towarzyskich z wykorzystaniem systemu.Samouczek video ilustrujący używanie urządzenia.

Głównym elementem Gametrak'a jest stacja bazowa którą należy ustawić na podłodze. Ręce gracza połączone są ze stacją bazową przez specjalne rękawiczki zaopatrzone w specjalne linki. Użyta technologia pozwala na śledzenie ruchu każdej ręki z dokładnością do 1 milimetra w odległości do 3 metrów od stacji bazowej z częstotliwością 60 razy na sekundę.

Gametrak zapewnia niespotykaną dokładność odwzorowania ruchu w przeciwieństwie do wszystkich innych istniejących technologii, takich jak np czujniki radiowe które są w stanie podać tylko przybliżoną pozycję i wektor ruchu, lub urządzeń działających na podczerwień które działają po prostu na zasadzie cyfrowych przełączników. Nawet kamera jest w stanie tylko z niewielką dokładnością określić kierunek ruchów ponieważ częstotliwość ich próbkowania jest zbyt niska a dodatkowo odbywa się tylko w dwuwymiarowej przestrzeni. Wykrywanie ruchu przez kamerę obciąża także w dużym stopniu procesor co może ograniczać działanie oprogramowania.

Gametrak idealnie nadaje się do zastosowania w grach w których ruchy rąk pozwalają na kontrolowanie przebiegu gry - np bijatyki, gry sportowe (golf, baseball, tenis) lub gry przygodowe.


Wymagania sprzętowe:

PIII 800Mhz, Ram 128MB, grafika 32MB, system Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7. Podłączenie przez złącze USB

 


img img img img img img img
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl