INFOLINIA: 9:00 - 17:00
tel. +48 732 246 044
img

PS4 Portal Knights
0 (Ilość ocen: 0)

Producent: 505 Games
Dostępność: chwilowo brak
Sugerowana cena detaliczna: 159,99 zł
Cena: 145,00 zł 145.00 PLN

Sugerowana cena detaliczna: 159,99 zł
Cena: 145,00 zł 145.00 PLN
poleć znajomemu Obserwuj

Wykreuj swojego bohatera. Stań się najlepszym rycerzem Portal Knights!

 

Portal Knights to gra RPG, która stanowi skrzyżowanie typowych dla tego gatunku elementów, takich jak eksplorowanie świata, wypełnianie zadań, rozwijanie bohatera czy walka, z rozbudowaną sandboksową mechaniką konstruowania budynków i przedmiotów. Gra przenosi nas do zbudowanej z klocków krainy fantasy, w skład której wchodzą dziesiątki wysp połączonych magicznymi portalami. Przed wiekami świat ten został rozdarty na kawałki i głównym zadaniem gracza jest znalezienie sposobu na jego scalenie.

Zostaw za plecami znany świat i wejdź w fantastyczne nieznane z grą Portal Knights! Graj z przyjaciółmi w tę wypełnioną akcją przygodę, gdzie możesz tworzyć własny ekwipunek i podróżować po dziesiątkach otwartych wysp połączonych starożytnymi portalami. Nikt już nie pamięta, ile czasu upłynęło od momentu, gdy spokojny świat został rozerwany przez Pęknięcie, które pogrążyło go w ciemnościach. Czy znajdzie się śmiałek na tyle odważny, by na nowo zjednoczyć rozbite królestwo? Stwórz własną przygodę.

Najważniejsze cechy gry:

  • Podróżuj pomiędzy losowo stworzonymi otwartymi światami 3D – każdy z niepowtarzalnym środowiskiem, stworami i zasobami do tworzenia przedmiotów. – Taktyczna walka. Uderzaj we wrogów i unikaj ich ataków w dynamicznych walkach w widoku z perspektywy 3. osoby. Wybieraj z zestawów broni i zaklęć, aby ich pokonać!
  • Klasy bohaterów rodem z RPG, które możesz wybrać i doskonalić. Graj jako Wojownik, Mag lub Łowca i modyfikuj swój wygląd, umiejętności i sprzęt.
  • Wydobywaj i zbieraj zasoby w całej krainie i stwórz swój arsenał i sprzęt.
  • Zbuduj dom z dziesiątek materiałów i rodzajów wyposażenia. Pochwal się skarbami z trudem zdobytymi w czasie twoich podróży. Wybuduj farmę i korzystaj ze zbiorów, gdyż plony wzrastają w czasie rzeczywistym.
  • Epickie walki z bossami. Pojedynkuj się ze Strażnikami Portali, najniebezpieczniejszymi potworami w całym królestwie, na ich pokręconych arenach.
  • Dołącz do przyjaciół w 4-osobowej grze kooperacyjnej. Pracujcie wspólnie i twórzcie budynki, przeszukujcie lochy i pokonujcie najtrudniejsze niebezpieczeństwa

 

Polecane produkty


img img img img img img img
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl