INFOLINIA: 9:00 - 17:00
tel. +48 732 246 044
img

SONY PS PORTABLE

PS4 NBA Live 16
5 (Ilość ocen: 1)

Producent: Electronic Arts
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka: 24 godziny
Sugerowana cena detaliczna: 289,90 zł
Cena: 75,00 zł 255,00 zł 75.00 PLN

Sugerowana cena detaliczna: 289,90 zł
Cena: 75,00 zł 255,00 zł 75.00 PLN
poleć znajomemu Obserwuj

NBA LIVE 16 to kolejna z dorocznych edycji popularnej serii sportowej poświęconej koszykówce i rozwijanej od połowy lat 90-tych przez kanadyjskie studio EA Sports, będące częścią koncernu Electronic Arts. Stanowiący niegdyś jedną z wiodących marek w portfolio producenta cykl, w roku 2009 na pewien czas całkowicie zniknął z rynku, ustępując miejsca konkurencyjnej serii NBA 2K z firmy 2K Games. Po czterech latach przerwy, seria powróciła jednak do rywalizacji i od 2013 roku ukazuje się ekskluzywnie, wyłącznie na konsolach ósmej generacji Xbox One i PlayStation 4.

Nowa odsłona gry to także – tradycyjnie dla gier EA Sports – nowa gwiazda, zdobiąca jej okładkę. Twarzą tegorocznej edycji cyklu NBA Live jest Russell Westbrook z drużyny Oklahoma City Thunder, czyli tegoroczny najlepszy strzelec sezonu zasadniczego ligi NBA.

W kwestii mechaniki NBA LIVE 16 stawia na sprawdzone rozwiązania, choć w grze pojawiło się wiele ulepszeń i modyfikacji, wpływających na atrakcyjność czy komfort rozgrywki. LIVE Motion, czyli system odpowiedzialny za sztuczną inteligencję komputerowych graczy oraz bazujący na fizyce model poruszania się. Pozwolił on m.in. na realistyczne odtworzenie zachowania poszczególnych graczy, dzięki czemu śledząc ich boiskowe poczynania nie mamy wrażenia oglądania ciągle tych samych sekwencji. Przy tej okazji kompletnie przebudowano też system rzutów, podań i przejęć, dając niespotykaną dotąd kontrolę nad piłką i momentem wypuszczenia jej z rąk. Niezwykle istotnym elementem gry pozostał system, łączący grę z bieżącymi statystykami drużyn i graczy ligi NBA, prowadzonymi przez firmę Synergy Sports Technology - forma i umiejętności poszczególnych zawodników zmieniają się na bieżąco, odzwierciedlając aktualne predyspozycje ich rzeczywistych odpowiedników.

NBA LIVE 16 niesie ze sobą tradycyjnie szeroki wachlarz trybów rozgrywki, przeznaczonych do zabawy w wariancie single oraz multiplayer (zarówno na jednej konsoli, jak i przez internet). Wśród nich prym wiodą oczywiście tryby pełnego sezonu, kariery Rising Star, czy znany z serii FIFA Ultimate Team. Dla uatrakcyjnienia rozgrywki, twórcy pokusili się jednak o wprowadzenie dwóch całkiem nowych wariantów zabawy sieciowej LIVE Pro-Am. W pierwszym z nich, powracającym po przerwie trybie LIVE Run, bierzemy udział w sieciowej rywalizacji drużyn 5 na 5 graczy, a mecze rozgrywane są na betonowych boiskach miejskich. W zabawie uczestniczy wykreowany przez nas uprzednio zawodnik, który w miarę kolejnych meczy może także rozwijać swe umiejętności. Drugi z trybów stanowi tzw. Summer Circuit, gdzie wraz z naszą drużyną podróżujemy wzdłuż i wszerz Ameryki, podejmując najlepszych graczy w każdym regionie. Podczas zabawy stawiamy czoła zarówno zawodnikom amatorskim, jak i supergwiazdom NBA, z których każda odznacza się indywidualnym stylem rozgrywki.

W porównaniu do ubiegłorocznej edycji cyklu, nie obyło się bez całej masy poprawek i ulepszeń, wśród których na uwagę zasługują przede wszystkim efekty świetlne oraz wyraźnie poprawiona mimika zawodników, uzyskana dzięki nieustannie ewoluującej technologii trójwymiarowego skanowania twarzy. Na ścieżce dźwiękowej gry znalazło się tradycyjnie kilkanaście licencjonowanych utworów muzycznych, utrzymanych w głównej mierze w stylistyce rap. Za opracowanie całości odpowiedzialny był po raz kolejny znany i ceniony w USA DJ o pseudonimie MICK.

 


img img img img img img img
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl