INFOLINIA: 9:00 - 17:00
tel. +48 732 246 044
img

SONY PLAYSTATION

SONY PS PORTABLE

SONY PSVITA

MICROSOFT XBOX

MICROSOFT XONE
MICROSOFT X360

PS4 Agents of Mayhem PL
5 (Ilość ocen: 1)

Producent: Deep Silver
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka: 24 godziny
Sugerowana cena detaliczna: 259,99 zł
Cena: 125,00 zł 225,00 zł 125.00 PLN

Sugerowana cena detaliczna: 259,99 zł
Cena: 125,00 zł 225,00 zł 125.00 PLN
poleć znajomemu Obserwuj

Twórcy Saints Row przedstawiają Agents of Mayhem, nową marka we świecie Saints Row!

Agents of Mayhem to trzecioosobowa strzelanka z otwartym światem przeznaczona do zabawy dla jednego gracza. Akcja rozgrywa się na terenie Seulu w Korei Południowej, gdzie walczymy z wrogami zarówno na ziemi, jak i na dachach budynków.

W niedalekiej przyszłości, świat znajduje się pod rządami złowrogiej organizacji super przestępców, geniuszy zła i przebranych megalomanów - League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations, w skrócie LEGION. Jedyną nadzieją dla rządów tego świata jest grupa prywatnie finansowanych najemników zwanych Agentami MAYHEM - Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds.

Gracz ma do wyboru wielu tytułowych agentów, podzielonych na różne specjalizacje, np. Fortune wykorzystuje podczas walki dwa pistolety energetyczne, Hardtack korzysta z harpuna i sprawdza się przede wszystkim podczas starć na średnim dystansie, natomiast Hollywood to komandos walczący przy użyciu karabinu szturmowego. Cechą charakterystyczną produkcji jest fakt, że przed wyruszeniem na misję tworzymy z dostępnych herosów trzyosobową drużynę, pomiędzy członkami której możemy dowolnie przełączać w trakcie zadania.

OTWARTY ŚWIAT. Bogaty w szczegóły otwarty świat z większą ilością zabawy na kilometr kwadratowy niż Las Vegas. To z całą pewnością Seul!

AGENCI. Kolekcja 12 anty-bohaterów, każdy z pokręconym i niestabilnym charakterkiem – mowa tylko o tych dobrych, o złych nie wspominając.

CHAOS. Masa przemocy, absurdalne motywy, złośliwy humor, pop kultura, parodie i odjazdowa muzyka.

 

Polecane produkty


img img img img img img img
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl