INFOLINIA: 9:00 - 17:00
tel. +48 732 246 044
img

PS2 Real World Golf + GAMETRAK kontroler
5 (Ilość ocen: 1)

Producent: In2Games
Dostępność: chwilowo brak
Sugerowana cena detaliczna: 149,90 zł
Cena: 50,00 zł 140,00 zł 50.00 PLN

Sugerowana cena detaliczna: 149,90 zł
Cena: 50,00 zł 140,00 zł 50.00 PLN
poleć znajomemu Obserwuj

Prawie profesjonalny zestaw do treningu golfa w domowych warunkach składające się z oprogramowania i specjalnego urządzenia podłączanego do konsoli. Gametrak jest główną częścią zestawu i zapewnia pełne odwzorowanie ruchu w przestrzeni 3D z dokładnością do 1 milimetra w odległości do 3 metrów od stacji bazowej i przeniesienie go do gry bez żadnych opóźnień.

Idealnie nadaje się do zastosowania w grach w których ruchy rąk pozwalają na kontrolowanie przebiegu gry.

Głównym elementem Gametrak'a jest stacja bazowa którą należy ustawić na podłodze. Do rąk gracza podłączane są dwa czujniki ruchu podłączone specjalną linką ze stacją bazową. Specjalna technologia pozwala na śledzenie ruchu każdej ręki z dokładnością do 1 milimetra w odległości do 3 metrów od stacji bazowej nawet przy hipotetycznej szybkości ruchu do ok 1200 km na godzinę.
Gametrak zapewnia niespotykaną dokładność odwzorowania ruchu w przeciwieństwie do wszystkich innych istniejących technologii, takich jak np czujniki radiowe które są w stanie podać tylko przybliżoną pozycję i wektor ruchu, lub urządzeń działających na podczerwień które działają po prostu na zasadzie cyfrowych przełączników. Nawet kamera jest w stanie tylko z niewielką dokładnością określić kierunek ruchów ponieważ częstotliwość ich próbkowania jest zbyt niska a dodatkowo odbywa się tylko w dwuwymiarowej przestrzeni. Wykrywanie ruchu przez kamerę obciąża także w dużym stopniu procesor co może ograniczać działanie oprogramowania.

W zestawie z urządzeniem znajduje się gra Real World Golf 2007.

Najważniejsze cechy zestawu i gry:

  • "Real World Golf 2007" oferuje fotorealistyczną grafikę pre-renderowaną na stacjach graficznych Silicon Graphics.
  • Na ekranie widoczne są wszystkie ruchy gracza a system Gametrak analizuje i przenosi do komputera ustawienie gracza, siłę i kierunek uderzenia oraz możliwość podkręcania piłek na identycznych zasadach jak w realnej grze.
  • 5 fantastycznych 18-dołkowych tras.
  • Tryb kilkuosobowy - jednocześnie do max. 4 graczy.
  • Kilka śmiesznych mini-gierek towarzyskich z wykorzystaniem systemu.
  • Samouczek video ilustrujący używanie urządzenia.

 Opakowanie powystawowe.

Polecane produkty


img img img img img img img
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl