suma: 0,00 zł do kasy

Magic Marker PL - DIGITAL

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 20,00 zł 20.00
Sugerowana cena detaliczna: 29,90 zł
ilość - +
Producent: IQ Power
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: natychmiast

Opis

Magic Marker to innowacyjne, oparte na prawach fizyki, połączenie klasycznej platformówki 2D z grą logiczną, w której gracz steruje chłopcem o imieniu Max i jego magicznym markerem. Podczas gdy Max umożliwia stare, dobre zabawy platformowe, marker służy do rozwiązywania stawianych przed nim problemów logicznych, poprzez rysowanie odpowiednich obiektów stających się od tej chwili częścią świata gry. Funkcja ta służy do przejścia każdego poziomu i pokonywania wyzwań, jak również zaopatruje gracza w unikalne narzędzie, które samo w sobie stanowi niesamowitą zabawę.

Max jest młodym chłopcem, i jak większość chłopców lubi rysować. Pewnego dnia otrzymuje pocztą tajemniczy marker. Nie było dołączonego listu - tylko zwykły pomarańczowy marker. Max od razu postanawia go przetestować, siada i zaczyna rysować. Rysuje na kartce obrazek potwora, jednak gdy tylko kończy go rysować niespodziewanie potwór Maxa zaczyna się poruszać i ucieka do innego rysunku. Zszokowany chłopiec widząc, że potwór niszczy owoce jego ciężkiej pracy rysuje w albumie samego siebie, dzięki czemu przenosi się do świata obrazków. Rozpoczyna się gra, w której Max wykorzystując magiczną moc pomarańczowego markera oraz własny spryt, musi powstrzymać potwora, którego sam stworzył.

Najważniejsze cechy gry:

  • 15 pomysłowych i zaskakujących poziomów
  • niepowtarzalny system sterowania wykorzystujący prawa fizyki
  • 3 piękne światy inspirowane dziecięcymi rysunkami
  • śmiertelne pułapki, potwory i trudne zagadki
  • nowe wyzwania, tajemnice i nagrody do odblokowania
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa duńskiego zespołu Analogik

 
Patronat nad produkcją objęły:

Radio WaWa, portal onet.pl, Dziennik Gazeta Prawna


Gra otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia:

Independent Games Festival Award Nagroda przyznawana najlepszym i najbardziej innowacyjnym, niezależnym developerom gier komputerowych i oprogramowania, w celu wspierania wschodzących firm producenckich.

Nordic Game Program Nagroda dla najlepszej skandynawskiej gry dziecięcej, przyznawana przez federację Norden dla najważniejszych skandynawskich produktów rozrywki komputerowej.

DGA Award - Nagroda specjalna dla odkrycia roku

EIGA 2010 - Nagroda w kategorii innowacja

Unity Awards 2009 - Nagroda dla najlepszej produkcji dziecięcejWymagania sprzętowe:
Windows XP/Vista/7, Pentium&#174:4 2 GHz, 768 MB RAM, karta grafiki 128 MB, 5 GB HDD, czytnik DVD-ROM 16x, mysz, klawiatura.
MAC OS X 10.4.11 lub wyższy

 

Dane techniczne

Wersja językowa polska
Oznaczenie wiekowe PEGI 7+
Rodzaj gry dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl