suma: 0,00 zł do kasy

FANATEC CSL CLUTCH Pedal Kit

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 360,00 zł 360.00
ilość - +
Producent: Fanatec
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Jesteś tradycjonalistą, potrzebujesz sprzęgła - CSL CLUTCH PEDAL KIT to najlepsze rozwiązanie.

Przejmij kontrolę nad tradycyjną manualną skrzynią biegów dzięki zestawowi CSL Clutch Pedal Kit, który jest najbardziej przystępną cenowo modernizacją zestawu dwóch pedałów CSL Pedals o sprzęgło.

TRWAŁOŚĆ I PRECYZJA. Zestaw CSL Clutch Pedal Kit to całkowicie metalowa konstrukcja, wykorzystująca bezkontaktowy czujnik Halla do precyzyjnego pomiaru wejść osi sprzęgła. W tym pedale zastosowano sztywniejszą sprężynę niż w przepustnicy i taką samą szerszą powierzchnię pedału jak w hamulcu.

PLUG AND PLAY. Zamocuj pedał sprzęgła na podpórce, regulując wygodny rozstaw pedałów i wysokość płyty pedału, a następnie po prostu podłącz kabel do zespołu przepustnicy CSL Pedals. W ciągu kilku minut wrócisz na trasę.

CLUTCH KIT. Uzyskaj w pełni manualną skrzynię biegów łącząc shifter typu H (dostępny osobno) z zestawem CSL Pedals rozszerzonym o CSL Clutch Pedals Kit. To najbardziej przystępny sposób na dodanie trzeciego pedału do swojego zestawu.

DWA SPOSOBY NA MODERNIZACJĘ. Ulepsz swoje dwa pedały CSL Pedals za pomocą zestawu sprzęgła lub zestawu ogniw obciążających (CSL LOAD CELL Pedal Kit). Zestaw sprzęgła zapewnia trzeci pedał w najniższej cenie. Zestaw ogniw obciążeniowych jest alternatywą dla zestawu sprzęgła, również zapewnia trzeci pedał, a jednocześnie unowocześnia hamulec i elektronikę.

 

Najważniejsze cechy produktu:

  • Aktualizacja dla pedałów CSL, trzeci pedał i upgrade elektroniczny
  • Najbardziej przystępny cenowo sposób na dodanie trzeciego pedału
  • Ciężka stalowa konstrukcja (bez powierzchni pedału)
  • Bezkontaktowy czujnik Halla (12-bitowy) zapewniający wysoką precyzję i trwałość
  • Możliwość regulacji położenia pedałów na boki wzdłuż podparcia pięty CSL Pedals
  • Regulowana wysokość czoła pedału
  • Modułowa konstrukcja pozwala na odwrócony montaż do platformy
  • Pionowa płyta tylna umożliwia oparcie pedałów o ścianę
  • Podstawa i ramię pedałów pokryte chromem perłowym

UWAGA !

Komputery PC: Ulepszenie zestawu pedałów CSL za pomocą zestawu CSL Clutch Pedal Kit nie umożliwia podłączenia ich przez USB, pedały muszą być podłączone bezpośrednio do kompatybilnej bazy Fanatec. Aby działać jako samodzielne jako urządzenie wejściowe, użyj adaptera ClubSport USB Adapter lub zestawu CSL Pedals Load Cell Kit, który dodaje złącze USB.

Konsole PS5 i XBOX: Pedały CSL ulepszone o CSL Clutch Pedal Kit mogą być używane na konsolach do gier, jeśli są podłączone przez odpowiednią bazę Fanatec z właściwym dla danej konsoli kołem kierownicy. Proszę sprawdzić informacje na stronie produktu Fanatec, przez który będą podłączone do konsoli. ClubSport USB adapter nie współpracuje z konsolami.

Dane techniczne

Platforma PC / PS5 / PS4 /XSX /XSS

Pliki

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl