suma: 0,00 zł do kasy

DOF REALITY PRO P3 3-Axis

Ilość ocen: 12 | 5
Cena: 21 200,00 zł 21200.00
ilość - +
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 10-12 dni

Opis

Jeśli poszukujesz najlepszego profesjonalnego symulatora wyścigów to właśnie znalazłeś - DOF REALITY PRO P3.

DOF PROFESSIONAL P3 to model symulatora ruchu przeznaczony zarówno do zastosowań profesjonalnych jak i na imprezach komercyjnych. Do zastosowań domowych, czy na okazjonalnych eventach polecamy modele z serii HERO H2, H3, H6 albo montowaną do foteli Playseat Evolution (lub innych) platformę DOF REALITY MOVER M2

Platforma DOF PROFESSIONAL P3 pracuje w trzech płaszczyznach (trzy stopnie swobody). Fotel, kierownica, pedały czy też inne urządzenia sterujące montowane są do konstrukcji platformy i poruszają się razem z graczem. Platforma porusza się do przodu i do tyłu, na boki i skrętnie wokół osi pionowej - 3DOF pitch, roll & yaw/rear. Znakomite odczucia w grach samochodowych, jak i symulatorach lotu czy rollercoasterach. Możliwość rozbudowy do pełnego 6 DOF, współpracuje także z Virtual Reality.

Kompaktowa konstrukcja i stosunkowo niewielka waga pozwalają na dużą mobilność platformy z siedzeniem, a także pozwalają używać system w ograniczonej przestrzeni. System można rozbudować do pełnej wersji H6 (sześć stopni swobody 6DOF pitch, roll, yaw, surge, sway, heave).

Dzięki najwyższej klasy konstrukcji, inżynierii, jakości i wydajności, ta platforma jest dostosowana do potrzeb klientów, którzy wymagają niezrównanego zanurzenia i najbardziej realistycznej dostępnej symulacji.

Charakteryzuje się najwyższej klasy konstrukcją, inżynierią, jakością i wydajnością. Dzięki płynnej integracji najwyższej klasy funkcjonalności z doskonałą ergonomią, symulator PRO P3 zapewnia, że użytkownicy doświadczają takiej samej radości, jak w prawdziwym pojeździe wyścigowym. Wszystkie kontrolery, w tym kierownica, pedały, joystick i monitor, poruszają się w synchronizacji z fotelem w naszych symulatorach pełnego ruchu, ułatwiając dokładną symulację przeciążeń poprzez punkty nacisku mięśni.

DOF REALITY od 2014 roku jest uznawany za pioniera w tworzeniu niedrogich symulatorów ruchu dla entuzjastów gier. Od momentu wejścia na tor wyścigowy doświadczysz niesamowitej precyzji, realizmu i immersji. Platforma łączy w sobie najwyższą funkcjonalność z doskonałą ergonomią, dzięki czemu poczujesz ten sam przypływ adrenaliny, co w prawdziwym bolidzie wyścigowym. Taka konstrukcja i inżynieria pozwalają na skuteczną symulację sił g poprzez punkty nacisku mięśni. Decydując się na najlepszą platformę symulatora bez ograniczania się do konkretnego dostawcy sprzętu, zabezpieczasz swoje wrażenia z gry na przyszłość.

Wysoce konfigurowalne oprogramowanie Sim Racing Studio zapewnia precyzyjne informacje zwrotne w grze w oparciu o informacje telemetryczne samochodu, symulując nierówności drogi, teksturę, wibracje, zmiany biegów, kolizje i nie tylko.

PRO P3 oferuje prawdziwe 3 stopnie swobody, dokładnie symulując przechyły, pochylenie, przedni środek odchylenia nadwozia, a także prawdziwy ruch z boku na bok i z przodu do tyłu. Zapewnia to autentyczną replikację przyspieszenia, tylnego systemu utraty trakcji, podsterowności, nadsterowności i drift, dostarczając wyraźnych wrażeń, tak jak powinny być odczuwalne. Nie ma sobie równych na rynku. Ta konstrukcja i inżynieria pozwalają na skuteczną symulację sił G poprzez punkty nacisku mięśni. Decydując się na najlepszą platformę symulatora, zabezpieczasz swoje wrażenia z gry na przyszłość. Jest to nieporównywalne z niczym innym na rynku.

Najważniejsze parametry platformy: 

 • stopnie swobody (osie) 3DOF (pitch, roll & yaw/rear)
 • ruchomy fotel wraz z urządzeniami sterującymi
 • zakres ruchów 40 stopnie
 • prędkość ruchu 105 stopni/s
 • moment obrotowy 28 N/m
 • przyspieszenie 0,75 G
 • szczytowy pobór mocy 1400 W
 • maksymalna waga operatora 200 kg
 • wymiary samej platformy ruchu 60 x 150 cm, wysokość 60 cm
 • możliwość rozbudowy do PRO P6
 • dostępne dodatkowe wyposażenie (patrz poniżej w sekcji "Produkty powiązane")

W zestawie kompletna zmontowana platforma, elektronika sterująca, okablowanie, wszystkie potrzebne narzędzia,  licencja na  Sim Racing Studio (oprogramowanie pozwalające na współpracę z większością symulacyjnych).

Jako akcesorium typu "must have" polecamy DOF METAL CYBER COVER - tutaj karta produktu

Zapytaj o dodatkowe wyposażenie takie jak: Cables Extension Set (zestaw przedłużaczy do kabli), eBreak Stop Button (wyłącznik awaryjny), MagicBox for PS/XBOX (konwerter do podłączenia zestawu do konsoli PS5 lub XBOX X|S), Pedals Quick Release (system do szybkiej wymiany pedałów), HoneyComb Alpha & Bravo Adapter (mocowanie zestawu do symulatora samolotu HoneyComb Aeronautical), HOTAS Mounts Kit (zestaw do montażu joysticka HOTAS), Monitor Mount Kit (uchwyt do montażu monitora), Transportation Wheels Kit (belka z kółkami umożliwiająca przemieszczanie zestawu), Buttkicker Mount Kit (uchwyt do montażu Buttkickera).

 

Fotel i urządzenia sterujące nie są częścią zestawu.

Tutaj sprzedajemy tylko platformę ruchu plug-and-play wraz z kompletnym okablowaniem. Jednak możemy pomóc skonfigurować i dostarczyć nawet wraz z montażem pozostałe elementy zestawu (jak fotel, kierownica, pedały, zestawy VR, dodatkowe akcesoria, gry czy inne) jednaka jest to przedmiotem oddzielnej oferty. Zapraszamy do kontaktu.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl