suma: 0,00 zł do kasy

DOF REALITY PRO P2 2-Axis

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 15 200,00 zł 15200.00
ilość - +
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 10-12 dni

Opis

DOF REALITY PRO P2 to odpowiednik platformy HERO H2 ale do zastosowań profesjonalnych.

DOF REALITY PRO P2 to model symulatora ruchu przeznaczony zarówno do zastosowań profesjonalnych jak i na imprezach komercyjnych. Do zastosowań domowych, czy na okazjonalnych eventach  polecamy modele z serii HERO H2, H3, H6 albo montowaną do foteli Playseat Evolution (lub innych) platformę DOF REALITY MOVER M2.

Platforma DOF REALITY PRO P2 pracuje w dwóch płaszczyznach (dwa stopnie swobody). Fotel, kierownica, pedały czy też inne urządzenia sterujące montowane są do konstrukcji platformy i poruszają się razem z graczem. Platforma porusza się do przodu i do tyłu, a także na boki - 2DOF pitch & roll. Pomimo tylko dwóch stopni swobody odczucia są bardzo rzeczywiste, daje to świetne efekty zarówno w grach samochodowych, jak i symulatorach lotu czy rollercoasterach. Platforma współpracuje także z urządzeniami Virtual Reality.

Kompaktowa konstrukcja i stosunkowo niewielka waga pozwalają na dużą mobilność platformy. System można rozbudować do wersji P3 (trzy stopnie swobody 3DOF pitch, roll & yaw/rear), a następnie pełnego P6 - najbardziej zaawansowana platforma DOF REALITY - 6DOF - sześc stopni swobody).

 

Jeżeli poszukuje najlepszego symulatora wyścigowego do zastosowań profesjonalnych i wystarczają Ci dwa stopnie swobody, nie szukaj dalej kup DOF REALITY PRO P2.

Znana z najwyższej klasy konstrukcji, inżynierii, jakości i wydajności, ta platforma symulatora ruchu jest skrupulatnie wykonana, aby spełnić pragnienia klientów pragnących niezrównanego zanurzenia i najbardziej realistycznej dostępnej symulacji.

DOF REALITY od 2014 roku jest uznawany za pioniera w tworzeniu niedrogich symulatorów ruchu dla entuzjastów gier. Od momentu wejścia na tor wyścigowy doświadczysz niesamowitej precyzji, realizmu i immersji. Platforma łączy w sobie najwyższą funkcjonalność z doskonałą ergonomią, dzięki czemu poczujesz ten sam przypływ adrenaliny, co w prawdziwym bolidzie wyścigowym. Taka konstrukcja i inżynieria pozwalają na skuteczną symulację sił g poprzez punkty nacisku mięśni. Decydując się na najlepszą platformę symulatora bez ograniczania się do konkretnego dostawcy sprzętu, zabezpieczasz swoje wrażenia z gry na przyszłość.

Wysoce konfigurowalne oprogramowanie Sim Racing Studio zapewnia precyzyjne informacje zwrotne w grze w oparciu o informacje telemetryczne samochodu, symulując nierówności drogi, teksturę, wibracje, zmiany biegów, kolizje i nie tylko.

PRO P2 zapewnia prawdziwe dwa stopnie swobody, dokładnie symulując przechyły i pochylenia. Oznacza to, że PRO P2 wiernie odwzorowuje przyspieszanie, hamowanie i siły podczas zakrętów. Ustanawiając nowy standard technologii symulacji, platforma ta zapewnia przełomowy realizm, który przewyższa wszystko inne na rynku, zaspokajając potrzeby zarówno użytkowników domowych, jak i profesjonalistów. Podobnie jak w prawdziwym pojeździe, wszystkie kontrolery - w tym kierownica, pedały, joystick i monitor - poruszają się w tandemie z fotelem w naszych symulatorach pełnego ruchu. To osiągnięcie inżynieryjne umożliwia dokładną symulację sił G poprzez punkty nacisku mięśni. Platforma płynnie integruje najnowocześniejszą funkcjonalność z doskonałą ergonomią, zapewniając użytkownikom taki sam przypływ adrenaliny, jak w prawdziwym samochodzie wyścigowym.

Najważniejsze parametry platformy: 

 • stopnie swobody (osie) 2DOF (pitch & roll)
 • ruchomy fotel wraz z urządzeniami sterującymi
 • zakres ruchów 40 stopni
 • prędkość ruchu 105 stopni/s
 • moment obrotowy 28 N/m
 • przyspieszenie 0,75 G
 • szczytowy pobór mocy 1100 W
 • maksymalna waga operatora 200 kg
 • wymiary samej platformy ruchu 60 x 150 cm, wysokość 60 cm
 • możliwość rozbudowy do DOF HERO P3 lub P6
 • dostępne dodatkowe wyposażenie (patrz poniżej w sekcji "Produkty powiązane")

W zestawie kompletna zmontowana platforma, elektronika sterująca, okablowanie, wszystkie potrzebne narzędzia,  licencja na  Sim Racing Studio (oprogramowanie pozwalające na współpracę z większością symulacyjnych).

Jako akcesorium typu "must have" polecamy DOF METAL CYBER COVER - tutaj karta produktu

Zapytaj o dodatkowe wyposażenie takie jak: Cables Extension Set (zestaw przedłużaczy do kabli), eBreak Stop Button (wyłącznik awaryjny), MagicBox for PS/XBOX (konwerter do podłączenia zestawu do konsoli PS5 lub XBOX X|S), Pedals Quick Release (system do szybkiej wymiany pedałów), HoneyComb Alpha & Bravo Adapter (mocowanie zestawu do symulatora samolotu HoneyComb Aeronautical), HOTAS Mounts Kit (zestaw do montażu joysticka HOTAS), Monitor Mount Kit (uchwyt do montażu monitora), Transportation Wheels Kit (belka z kółkami umożliwiająca przemieszczanie zestawu), Buttkicker Mount Kit (uchwyt do montażu Buttkickera).

 

Fotel i urządzenia sterujące nie są częścią zestawu.

Tutaj sprzedajemy tylko platformę ruchu plug-and-play wraz z kompletnym okablowaniem. Jednak możemy pomóc skonfigurować i dostarczyć nawet wraz z montażem pozostałe elementy zestawu (jak fotel, kierownica, pedały, zestawy VR, dodatkowe akcesoria, gry czy inne) jednaka jest to przedmiotem oddzielnej oferty. Zapraszamy do kontaktu.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl