INFOLINIA: 9:00 - 17:00
tel. +48 732 246 044
img

Anno 1800 Special Edition PL
0 (Ilość ocen: 0)

Producent: Ubisoft
Dostępność: chwilowo brak
Sugerowana cena detaliczna: 249,99 zł
Cena: 235,00 zł 235.00 PLN

Sugerowana cena detaliczna: 249,99 zł
Cena: 235,00 zł 235.00 PLN
poleć znajomemu Obserwuj

Zawartość edycji dnia pierwszego...

 

Kolejna odsłona kultowego cyklu strategii ekonomicznych firmy Ubisoft, którego rozwijaniem od 2011 roku zajmuje się znane z serii The Settlers studio Blue Byte Software. Produkcja trafiła na komputery osobiste, a jak sugeruje tytuł jej akcja została osadzona w czasach rewolucji przemysłowej czyli mowa o epoce doniosłych odkryć geograficznych i naukowych oraz wszechobecnej industrializacji.

Witamy u progu epoki przemysłowej. Wybory, których dokonasz, zdecydują o losach świata. Jesteś innowatorem czy wyzyskiwaczem? Zdobywcą czy oswobodzicielem? To, w jaki sposób świat cię zapamięta, zależy wyłącznie od ciebie samego. Sprawdź się jako władca państwa i zarządzaj jego ekonomicznym, politycznym oraz wojskowym rozwojem. Po to, żeby zbudować imperium, które rozciągnie się od zadymionych miast Europy po tętniące życiem dżungle Ameryki Południowej. Pokierujesz rozwojem państwa w dobie gwałtownie rozwijającego się postępu technologicznego i zmiennej areny politycznej XIX wieku. Łącząc ulubione funkcje z innowacyjną rozgrywką, gra Anno 1800 to początek nowej ery w tej znanej serii ekonomicznej, w której gracze mogą odcisnąć swoje piętno na kluczowych momentach w dziejach ludzkości.

Podobnie jak w poprzednich częściach serii w Anno 1800 gracz wciela się w rolę władcy, na którego barkach spoczywa zadanie stworzenia dobrze prosperującej metropolii. Rozpoczynając zmagania z zaledwie garstką poddanych i skromną osadą, musi on kierować ludzi do pracy przy pozyskiwaniu surowców niezbędnych do przetrwania oraz wznoszenia kolejnych budowli oraz tworzyć złożone łańcuchy produkcyjne; ważne jest także umiejętne zaplanowanie miejskiej infrastruktury w celu przyspieszenia procesów zachodzących w mieście. Nadwyżkami posiadanych dóbr można natomiast swobodnie handlować lub wymieniać je na takie, których w danym momencie nam brakuje. 

Zawartość Edycji Specjalnej:

  • Wyjątkowe pudełko w stylu wiktoriańskim
  • Trzy wyjątkowe litografie (o rozmiarach 27 x 21 cm)
  • Ścieżka dźwiękowa gry

 

Polecane produkty


img img img img img img img
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl