suma: 0,00 zł do kasy

A New Beginning PL - DIGITAL

Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 25,00 zł 25.00
Sugerowana cena detaliczna: 29,90 zł
ilość - +
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: natychmiast

Opis


 
Ekscytujący przygodowy thriller ekologiczny typu point & click, przenoszący do ciemnej i straszliwej wizji przyszłości, w której globalna katastrofa klimatyczna zagraża istnieniu ludzkości.

W roku 2500, zmiany klimatyczne wytworzyły nieprzyjazne i nienadające się do zamieszkania środowisko na powierzchni Ziemi, dziesiątkując ludność do małej grupy ocalałych. Zaistniała sytuacja stawia ich w obliczu ponurej perspektywy całkowitej zagłady w wyniku masywnego wybuchu na Słońcu.

Zostaje powołany zespół pilotów do wykonania niebezpiecznego planu, którym jest skok w czasie do przeszłości aby zapobiec zachodzącym zmianom klimatu. Jednak plan legnie w gruzach…

Przybywając do roku 2050, piloci zastają już planetę w uścisku katastrofalnych zmian klimatycznych. Sydney jest spowite płomieniami, Londyn zalany, Tadż Mahal pochłonięty przez piaski pustyni, a Moskwa głęboko pod śniegiem i lodem. Tylko dwojgu pilotom udaje się zainicjować drugi skok w czasie: kobieta o imieniu Fay - niedoświadczony radiooperator pokładowy, która chce znaleźć sposób pokojowy, aby przekonać ludzi do zmian oraz bezwzględny Salvador, który jest skłonny do użycia wszelkich niezbędnych środków, aby zmienić bieg historii.

Wciel się w rolę Fay i pomóż jej w tej kluczowej misji.

Wyjątkowość gry potwierdzają liczne prestiżowe nagrody oraz uzyskane rekomendacje i recenzje fachowych magazynów i serwisów o grach komputerowych w wielu krajach, m.in.

GERMAN DEVELOPER AWARDS 2010 – gra jest trzykrotnym laureatem najważniejszej nagrody dla niemieckich twórców gier video - w kategorii „Najlepsza fabuła”, „Najlepsza gra dla młodzieży” oraz „Najlepsza ścieżka dźwiękowa”
 
                           

DEUTSCHER COMPUTERSPIELPREIS 2011 – nagrody w kategorii „Najlepsza gra roku” i „Najlepsza gra dla młodzieży”
  
 
                                                        


CD-ACTION POLECA - największy polski magazyn o grach komputerowych w numerze 08/2011 przyznał grze bardzo wysoką ocenę 90% wraz z rekomendacją „CD-ACTION POLECA”.
 

Wyjątkowy poziom produkcji A New Beginning podsumowuje fragment recenzji CD-ACTION: „Zagadki – podobnie jak bardzo ładna oprawa graficzna i piękna muzyka – to jednak tylko tło dla trzymającej w napięciu, poruszającej i zaskakującej swym finałem opowieści, której próżno szukać w jakiejkolwiek innej przygodówce.”


Najważniejsze cechy:
  • klasyczna gra przygodowa typu point & click
  • 130 ręcznie rysowanych lokacji
  • 30 interaktywnych postaci
  • kilkadziesiąt wymagających łamigłówek
  • oryginalna i wciągająca fabuła promująca ekologiczne zachowania
  • niesamowita,budująca atmosferę ścieżka dźwiękowa
  • polska wersja językowa


   


Oficjalna polska strona gry

Wymagania:

Windows 2000/XP/Vista/7 /8, procesor 2GHz Single Core / 1,8GHz Dual Core, 1GB RAM (Vista/7: 1,5GB RAM), karta dźwiękowa zgodna z DirectX9.0c, karta graficzna kompatybilna z OpenGL 2.0, min. 256 MB (zalecana ATI Radeon lub Nvidia Geforce), HDD 3,5 GB

Dane techniczne

Wersja językowa polska
Oznaczenie wiekowe PEGI 12+
Rodzaj gry przygodowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl