INFOLINIA: 9:00 - 17:00
tel. +48 732 246 044
img

SONY PS PORTABLE

3DS Story of Seassons
5 (Ilość ocen: 1)

Producent: Nintendo
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka: 24 godziny
Sugerowana cena detaliczna: 179,90 zł
Cena: 145,00 zł 145.00 PLN

Sugerowana cena detaliczna: 179,90 zł
Cena: 145,00 zł 145.00 PLN
poleć znajomemu Obserwuj

Story of Seasons została stworzona przez uznany zespół Marvelous, który zasłyną kilkoma innymi częściami tej marki oraz takimi produkcjami jak Valhalla Knights i Fortune Street. Tytuł pozwala zakosztować życia poczatkującego farmera. Akcja rozgrywa się w niewielkim, podupadającym mieście Oak Tree, do którego trafiamy z nadzieją na zrobienie kariery. Story of Seasons to kolejna odsłona uznanej serii Harvest Moon, jednak ze względu na prawa firmy Natsume do nazwy, produkcja została wydana pod nowym tytułem.

Najpierw musimy jednak stworzyć swoją postać w specjalnym kreatorze postaci. Po wykonaniu tej prostej czynności, rozpoczynamy właściwą przygodę. W rozgrywkę wdrażają nas inni rolnicy mieszkający w Oak Tree. Miłośnicy serii poczują się jednak jak ryba w wodzie, gdyż zabawa w dalszym ciągu polega na kupowaniu nasion, sadzeniu roślin, podlewaniu, zbieraniu plonów oraz na opiekowaniu się zwierzętami. Wszystko to w imię rozwoju gospodarstwa. Największą nowością jest jednak system handlowania z innymi miastami. Towar można sprzedawać innym graczom dzięki połączeniu WiFi. Rozwiązanie to pozwala na pozyskiwanie dodatkowych pieniędzy, a poza tym wpływa na ulepszenie gospodarki Oak Tree.

Nie jest to jednak jedynym celem w Story of Seasons. Podobnie jak w innych produkcjach z serii Harvest Moon, tak i w tym przypadku równie ważny jest aspekt społecznościowy. Gracze uczestniczą bowiem aktywnie w życiu miasteczka, nawiązując nowe znajomości, biorąc udział w zabawach, czy też nawet zakochując się i zakładając rodziny.

Gra wprowadza kilka nowych patentów do formuły znanej z Harvest Moon. Wymienić możemy w tym kontekście możliwość handlowania uprawami z innymi krajami (do niektórych czasami musimy udać się osobiście), stworzenia własnego safari z egzotycznymi zwierzętami i roślinami oraz koncept rywalizacji. Poprzez udział w rozmaitych wyzwaniach konkurujemy tu bowiem z innymi farmerami, a wygrana pozwala zdobyć więcej ziemi. Wygrać możemy np. eksportując więcej dóbr lub zarabiając więcej pieniędzy.

W Story of Seasons nie brakuje opcji dającej sposobność pogłębiania relacji z innymi postaciami. Bohater/bohaterka ma nawet możliwość wzięcia ślubu i założenia rodziny, jeżeli wystarczająco ‘rozwinie’ znajomość z potencjalnym kandydatem/kandydatką (tych jest po sześć na płeć).

 


img img img img img img img
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl