suma: 0,00 zł do kasy
THRUSTMASTER T-LCM Peddals
THRUSTMASTER T-LCM Peddals

Na 26 marca 2020 firma Thrustmaster zapowiedziała nowy zestaw pedałów do ecosystemu. Thrustmaster T-LCM Peddals to także najbardziej zaawansowany technologicznie i najlepszy zestaw pedałów, w którym wykorzystano doświadczenia firmy w produkcji urządzeń sterujących do symulatorów samochodowych.

W nazwie zestawu kryje się cała tajemnica technologii T to oczywiście Thrustmaster, a LCM to czujniki tensometryczne i magnetyczne (Load Cell Magnetic). Tajemnica to dwie różne technologie działające wewnątrz pedałów. Pedały przepustnicy i sprzęgła wykorzystują czujniki magnetyczne Hall Effect, współpracując z bezdotykowym system czujników „HEART”. Dzięki 16-bitowej rozdzielczości każdy pedał może zarejestrować 65 536 wartości.

Jednak kluczową cechą jest nowy hamulec z czujnikiem obciążenia. Technologia ogniw obciążeniowych opiera się na czułości nacisku, a nie na ilości ruchu pedału, przekształcając siłę nacisku na pedał na reakcję elektroniczną. W przypadku użycia pedału hamulca odwzorowuje rzeczywiste działanie hamowania, symulując ruch cylindra hamulcowego przenoszonego na zaciski za pośrednictwem płynu hamulcowego.

Więcej szczegółów i możliwość zamówienia przed premierą na stronie produktu T-LCM PEDDALS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl